Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa

O mnie

Jestem nauczycielką z kilkuletnim doświadczeniem, pełną energii i optymizmu, którymi z łatwością zarażam moich uczniów. :)

Kształciłam się na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie zdobyłam tytuł magistra na kierunku: lingwistyka stosowana, o specjalnościach: tłumaczenie specjalistyczne oraz dydaktyka języka obcego ogólnego i specjalistycznego w zakresie języka włoskiego i angielskiego. Byłam stypendystką Università degli Studi di Verona (Werona, Włochy), gdzie studiowałam język włoski i angielski na wydziale Lingue e Letterature Straniere. Tam również odbyłam kurs nauczania języka włoskiego dla obcokrajowców pod okiem wybitnych fachowców w dziedzinie dydaktyki języka włoskiego jako obcego. Mam na swoim koncie wiele tego typu szkoleń również w Polsce, w tym liczne szkolenia z metodyki nauczania dorosłych i dzieci organizowane przez Edunation, a także kursy nauczania dzieci w wieku przedszkolnym. Żywo interesuję się dydaktyką języków obcych i uwielbiam tworzyć autorskie materiały do nauki, aby urozmaicić lekcje moim uczniom.

Poza nauczaniem języka włoskiego, na co dzień pracuję również jako tłumaczka języka włoskiego i angielskiego.

Od zawsze pasjonowało mnie poznawanie nowych kultur i języków, dlatego w dużej mierze wolny czas poświęcam na podróżowanie i odkrywanie różnorodności świata. :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.