Ostatnia aktywność:
wczoraj
Online
Kielce (Ślichowice)
Chęciny
Nowiny
Małogoszcz
Jędrzejów
Piekoszów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki35 - 50 / 45 min

Emilia

Opis ogłoszenia

Uczę niemieckiego, bo lubię i chcę. Uczę, bo to sprawia mi radość. Uczę, bo, co też potwierdzają moi uczniowie, potrafię nauczyć.
Nauczanie niemieckiego jest moim świadomym wyborem oraz pasją (stąd m.in. praca doktorska w tej dziedzinie). Nie tylko uczę, ale także piszę artykuły naukowe i tworzę materiały dydaktyczne (współpracowałam z wydawnictwem Pearson, a teraz z PWN). Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, starannie przygotowuję się do zajęć, korzystam z różnorodnych źródeł i materiałów. Podchodzę do zajęć z pełnym zaangażowaniem. Na swoim koncie, a udzielam korepetycji już od ponad 10 lat, mam wiele sukcesów dydaktycznych (poprawione oceny, świetnie zdane egzaminy maturalne, zawodowe itp.). Korepetycji udzielam w Chęcinach i online.
Obecnie prowadzę kursy niemieckiego dla opiekunek i opiekunów osób starszych dla jednej z firm. W związku z tym posiadam doświadczenie również w nauczaniu niemieckiego dla osób wyjeżdżających do pracy.
W związku z licznymi pytaniami informuję, że nie pomagam w pisaniu prac, streszczeń, prezentacji, nie podejmuję się również korekt i tłumaczeń. Oferuję "tradycyjne" korepetycje polegające na nauce języka.

Dostępność

Poniedziałek19:00 - 22:00
Wtorek19:00 - 22:00
Środa19:00 - 22:00
Czwartek19:00 - 22:00
Piątek19:00 - 22:00
Sobota10:00 - 15:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.