Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
Online
Kielce (Ślichowice)
Chęciny
Nowiny
Małogoszcz
Jędrzejów
Piekoszów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki50 - 70 / 60 min

Emilia

Opis ogłoszenia

Uczę języka niemieckiego od wielu lat i wciąż nie mam dość. To ciągłe chcenie i pęd do pracy niektórzy zwą pasją i ja chyba w tym stanie dydaktycznej euforii nadal trwam.
Zawsze lubiłam się uczyć niemieckiego, ukończylam filologię polską na KUL-u oraz lingwistykę stosowaną na UMCS-ie. Pracę licencjacką i magisterską napisalam w zakresie glottodydaktyki, pomyślnie zdałam 4  egzaminy certifikatowe z języka niemieckiego: ZDaF, ZMP, PWD oraz ZOP (poziom C2, zdany z wyróżnieniem w 2004 r.).
Ponadto w 2013 uzyskałam tytuł doktora (glottodydaktyka). Następny etap to praca zawodowa, i znów byłam bardzo monotematyczna w tym zakresie: dydaktyka i jeszcze raz dydaktyka. Uczę młodych i tych starszych (uczniowie od lat 6 do 60+), piszę artykuły, tworzę materiały dydaktyczne. Jestem autorką programu nauczania dla szkół ponadpodstawowych z języka niemieckiego i autorką Diagnozy Szkolnej Pearsona. Mam tez w dorobku poradnik nauczyciela, liczne artykuły oraz szkolenie metodyczne dla nauczycieli z całej Polski. Pomagam zdawać egzaminy, w tym także maturalne, przygotować się do lekcji i sprawdzianu, mam też doświadczenie w nauczaniu niemieckiego  w opiece (zawód - opiekunka). Nie da się streścić całego życia na takiej wirtualnej wizytówce.
Sumiennie przygotowuję się do zajęć, tak aby wykorzystać każdą minutę lekcji. Dobry lektor to lektor przygotowany - taką zasadę wyznaję i tego się trzymam przez całe życie zawodowe. Uwzględniam wymagania i oczekiwania swoich uczniów, ciągle rozwijam swoje umiejętności językowe i ubogacam warszat dydaktyczny. Lubię uczyć i pomagam osiągać sukcesy tym, którzy do nich wytrwale dążą.

W związku z licznymi pytaniami informuję, że nie pomagam w pisaniu prac, streszczeń, prezentacji, nie podejmuję się również korekt i tłumaczeń. Oferuję "tradycyjne" korepetycje polegające na nauce języka.

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 20:00
Wtorek15:00 - 20:00
Środa15:00 - 20:00
Czwartek15:00 - 20:00
Piątek15:00 - 20:00
Sobota10:00 - 15:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2010 - aktualnie
UMCS
Doktor
lingwistyka stosowana
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.