Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Białystok (Zielone Wzgórza)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski30 / 60 min

Emilia

Opis ogłoszenia

Witam! Jestem studentką czwartego roku Politechniki Białostockiej. Z chęcią pomogę uczniom szkoły podstawowej i gimnazjum w nadrobieniu zaległości szkolnych z języka angielskiego, pracach domowych, zrozumieniu gramatyki oraz przygotowaniu do kartkówek i sprawdzianów. Ze swojej strony oferuję miłą atmosferę, rzetelność, zaangażowanie oraz możliwość dojazdu do ucznia na terenie Białegostoku.
Kontakt: 512 811 129

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.