Daniel Moskal

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kielce
Fizyka40 - 50 / 60 min

Daniel Moskal

Opis ogłoszenia

Witam!
Jestem studentem IV roku Automatyki i Robotyki, chętnie udzielę korepetycji z fizyki na każdym poziomie. Ze spokojem i opanowaniem wytłumaczę dane zagadnienie, a także pomogę rozwiązać zadanie (możliwość rozwiązania samych zadań). Dojazd do ucznia lub korepetycje na miejscu (Kielce, Świętokrzyskie)
Cena uzależniona od dojazdu.
Jeśli szukasz pomocy, czekam na telefon!
Możliwy kontakt droga mailowa.
Pozdrawiam Daniel :)

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.