Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Faktura VAT

Użytkownik #21070

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Użytkownik #21070

O mnie

Angielski Indywidualnie Warszawa, Angielski Warszawa

ELTEE - Languages and Travel - Języki i Podróże

Eltee to jakość, zaangażowanie w każdy projekt, entuzjazm i pozytywna energia do wszystkiego, co związane jest z językami, ich nauczaniem i podróżami. Mając świadomość, jak ważna jest znajomość języków w dzisiejszym świecie, zapewniamy swoim Klientom najlepszą jakość nauczania.

Najlepszą wizytówką są dla nas opinie zadowolonych Klientów. Nie czekaj. Dołącz do nich!

Angielski Wilanów, Mokotów, Centrum, Warszawa, Śródmieście, Dla Firm, Z Dojazdem, Indywidualnie

Eltee oferuje:

 • kursy indywidualne dla dzieci i młodzieży
 • kursy indywidualne dla dorosłych
 • kursy indywidualne z dojazdem do domu lub biura
 • szkolenia językowe dla firm
 • interaktywne kursy indywidualne online z lektorem
 • wyjazdy na kursy językowe za granicę (Malta, Wielka Brytania, Rosja,…)
 • bezpłatne konsultacje językowe

  Zajęcia odbywają się na terenie całej Warszawy, całego Wrocławia i Krakowa. Zajęcia online odbywają się na terenie całej Polski.

  Naszym podstawowym celem są sukcesy odnoszone przez naszych klientów, ich postępy w nauce, osiąganie coraz większej swobody w komunikacji w języku obcym. Osiągamy ten cel dzięki energicznej, wysoko wykwalifikowanej kadrze lektorów - traktując każdego słuchacza indywidualnie.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2013

Wreszcie znalazłam sposób nauki angielskiego dopasowany do moich potrzeb. Lektorka - pani Kasia spełnia wszystkie moje oczekiwania, które podałam na rozmowie wstępnej - kompetentna, zaangażowana, zdyscyplinowana, motywująca i prowadząca naprawdę interesujące rozmowy. Zajęcia z panią Łucją, to świetne uzupełnienie głównych zajęć - w sympatycznej atmosferze wyjaśniamy wszystkie moje wątpliwości i powtarzamy materiał. To idealne rozwiązanie dla zajętych osób, którym ciężko znaleźć czas na naukę w domu. Szczerze polecam!

avatar
Helena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2013

Szkołę Eltee oceniam bardzo pozytywnie. Indywidualne podejście do potrzeb i predyspozycji, dojazd do domu, profesjonalizm i miła atmosfera w trakcie zajęć :)
Dziękuje Paniom Kasiom, z którymi miałam przyjemność uczyć się, za wyrozumiałość i zwalczanie we mnie strachu przed angielskim :)

avatar
Filmi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2013

Gorąco polecam szkołę ELTEE. Uczy się w niej moja 10 letnia córka ( teraz będzie trzeci rok ) Zawsze czeka na zajęcia z P. Łucją i nigdy nie zdarzyło się marudzenie w stylu "o jej znowu angielski". Zajęcia są ciekawe i interaktywne. Bardzo dobry jest też kontakt telefoniczny i mailowy z P. Kamilem i elatyczność w zmianie terminu zajęć jeżeli zachodzi taka konieczność z naszej strony.

Naprawdę polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.