Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka50 / 60 min

Patryk

Opis ogłoszenia

Absolwent Wydziału Matematyczno-Fizycznego oraz Informatyki i Ekonometrii na US. Studia podyplomowe z zakresu Audytu i Kontroli. Uczestnik wielu wyjazdów i studiów zagranicznych. Pasjonat muzyki. Zawodowo specjalista infrastruktury IT, serwisant, specjalista dokumentacji technicznej. Doświadczony w nauczaniu indywidualnym oraz grupowym. Dzieci, młodzież, dorośli, osoby starsze.Udzielam korepetycji z informatyki, realizację projekty. Przygotowuję do egzaminów zawodowych. Nauka na wielu poziomach. Zakres usług jest szeroki, zapraszam do kontaktu w celu zapoznania się z ofertą.

Dostępność

Poniedziałek18:00 - 23:00
Wtorek18:00 - 23:00
Środa18:00 - 23:00
Czwartek18:00 - 23:00
Piątek18:00 - 23:00
Sobota10:00 - 23:00
Niedziela10:00 - 23:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.