Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Pedagog, nauczyciel nauczania początkowego, terapeuta pedagogiczny udzieli korepetycji w zakresie nauczania przedszkolnego, nauczania początkowego, szkoły podstawowej. Również terapia pedagogiczna, pomoc w nauce czytania, pisania. Teren:Gdynia i okolice, również gminy: Szemud, Kosakowo itp.Z dojazdem do ucznia plus 15-20 zł.w zależności od odległości.

Dostępność

Poniedziałek13:00 - 19:00
Wtorek09:00 - 11:00
Środa13:00 - 19:00
Czwartek09:00 - 11:00
Piątek13:00 - 19:00
Sobota09:00 - 18:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.