Beata Partyka

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Masz problemy ze zrozumieniem Teorii Obwodów Elektrycznych? Materiał przerabiany na ćwiczeniach i wykładach jest dla Ciebie niezrozumiały? Skądś to znam… Często wiedza z różnych względów nie jest przekazywana w taki sposób jak być powinna. Zapraszam więc do mnie, a postaram się Ci pomóc:) Jestem studentką studiów drugiego stopnia EiT na AGH.
W ofercie : obwody prądu stałego i zmiennego (jednofazowego i trójfazowego), w szczególności źródła sterowane, czwórniki, wzmacniacze operacyjne, stany nieustalone itp.
Ze względu na pracę oraz studia nie podaję numeru telefonu. Bardzo proszę o kontakt poprzez gg. (46765276), bądź e-mail: beata(dot)partyka21@wp(dot)pl

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.