Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Bydgoszcz
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski40 - 50 / 60 min

Ewa

Opis ogłoszenia

Bonjour! Szukasz idealnego momentu, aby przystąpić do nauki języka francuskiego? Mam dobrą wiadomość! Właśnie teraz możesz rozpocząć ze mną przygodę poznawania jednego z najbardziej romantycznych języków świata. Mój sposób na naukę to francuski metodą bezpośrednią, komunikacji, w której nacisk kładzie się na komunikację w języku obcym przy minimalizacji korzystania z języka ojczystego. Mogę Cię zapewnić, że metoda ta przynosi niezwykłe rezultaty, więc jeśli na takich Ci zależy oraz niezależnie od tego czy lubisz uczyć się sam, czy preferujesz pracę w grupie - koniecznie skontaktuj się ze mną!

Prowadzę zajęcia indywidualne lub grupowe, dlatego z pewnością uda nam się znaleźć złoty środek i przystąpić do nauki!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.