Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Pruszków
Nowa Wieś
Michałowice
Kanie
Reguły
Warszawa
Malarstwo i rysunekcena do ustalenia

Ella

Opis ogłoszenia

Jeśli malarstwo czy rysunek jest Twoją pasją. Jeśli czujesz, że od zawsze chcesz namalować obraz. Wyraź siebie i swoje emocje i daj się uwieść sztuce. Zapraszam na zajęcia z rysunku i malarstwa. Z moja pomocą namalujesz kopie ulubionego obrazu lub realistyczną martwą naturę. Poziom zajęć dostosuję do wieku i posiadanych umiejętności.
Zajęcia w małych grupach Nowa Wieś k/Warszawy, dogodny dojazd kolejką WKD

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.