Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Poznań
Marketingcena do ustalenia

Ania

Opis ogłoszenia

Masz problem ze słowem pisanym? Potrzebujesz, żeby ktoś sprawdził Twoją pracę dyplomową/artykuł/publikację książkową pod względem poprawności językowej? Nie radzisz sobie z opracowaniem przypisów i bibliografii? Chętnie się tym zajmę - gwarantuję rzetelność, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Jestem magistrem filologii polskiej z ukończoną specjalnością edytorską.
Na co dzień pracuję jako korektorka, posiadam 5-letnie doświadczenie w redagowaniu i korekcie publikacji z różnych dziedzin (zwłaszcza nauk humanistycznych).

Więcej informacji udzielę mailowo lub telefonicznie - zapraszam do kontaktu:).

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.