Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań
Język polski30 - 50 / 60 min

Ania

Opis ogłoszenia

Witam,

jestem magistrem filologii polskiej, korektorką i polonistką z 3-letnim doświadczeniem w nauczaniu (poziom gimnazjum, liceum dla dorosłych). Udzielę korepetycji z języka polskiego na wszystkich etapach edukacji, w tym w zakresie:

- pomocy w opanowaniu bieżącego materiału (uzupełnianie zaległości, wyjaśnianie zawiłości gramatycznych, ćwiczenia ortograficzne etc.),
- przygotowania do egzaminu gimnazjalnego i matury.

Gwarantuję rzetelność, profesjonalizm i miłą atmosferę zajęć.
Dysponuję własnymi materiałami i podręcznikami (testy gimnazjalne, arkusze maturalne, ćwiczenia ortograficzne i gramatyczne).

Częstotliwość zajęć i cena do ustalenia (60 lub 90 minut).
Zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Oferuję również korektę i redakcję językową prac dyplomowych, publikacji książkowych, artykułów prasowych etc. (sprawdzenie ich pod kątem poprawności językowej, opracowanie przypisów, formatowanie itp.).

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.