EDUN Korepetycje

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Czeka Cię poprawa z języka polskiego? Szukasz profesjonalnej pomocy? Zgłoś się do nas!

Skutecznie przygotujemy Cię do egzaminu! Z nami nadrobisz zaległości szkolne i poszerzysz swoją wiedzę z zakresu języka polskiego.

Nasza kadra to   wykwalifikowani i doświadczeni korepetytorzy , którzy potrafią obudzić pasję do nauki i z zaangażowaniem wesprą Cię w przygotowaniach. Cenimy sobie indywidualne podejście oraz przyjazną atmosferę podczas zajęć , dzięki czemu nasi uczniowie chętnie uczestniczą w organizowanych przez nas lekcjach.Prowadzimy zajęcia w formie   kursów (w grupie jest maksymalnie 6 osób) oraz  korepetycji . Korepetycje mogą być  indywidualne *] oraz odbywające się w  [*małych grupach   (od 2 do 4 osób). Wielkość grupy oraz częstotliwość spotkań ustalamy w zależności od Twoich wymagań i potrzeb. Udzielamy korepetycji na poziomie szkoły podstawowej i średniej.

Podczas zajęć przejdziesz z korepetytorem przez wszystkie zagadnienia programowe, powtórzysz oraz uzupełnisz już opanowany materiał. Zajęcia odbywają się w centrum Warszawy.

Skontaktuj się z nami i umów na   darmową lekcję próbną   w dogodnym dla Ciebie terminie!

EDUN Korepetycje
ul. Wiejska 20/35
00-532 Warszawa
tel. 22 250 19 10
infolina: 801 090 112

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 20:00
Wtorek10:00 - 20:00
Środa10:00 - 20:00
Czwartek10:00 - 20:00
Piątek10:00 - 20:00
Sobota09:00 - 13:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

EDUN Korepetycje
Wiejska 16/14
00-490 Warszawa
NIP: 7543127889

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.