Mateusz Waliszewski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Sopot (główny)
Rumia
Wejherowo
Gdańsk (Wrzeszcz +3)
Gdynia (Główny +4)
Lębork
Słupsk
Elbląg
Faktura VAT

Mateusz Waliszewski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Mateusz Waliszewski

O mnie

Pierwsze miejsce po egzaminach na architekturę w Gdańsku 2018 i 2017!W 2016 wszyscy nasi uczniowie dostali się na wymarzone studia!Przygotujemy Cie do egzaminów na asp, politechnikę, polsko-japońską uczelnie, nawet na studia w innym kraju.Zobacz sam!www.edukreska.plNauczymy Cie rysować w kreatywny i przystępny sposób.Działamy od siedmiu lat. Nie ważne czy umiesz rysować czy nie, czy chcesz się dostać na studia czy rysujesz hobbystycznie. W przyjemnej atmosferze i przystępny sposób, nauczymy Cie rysowac ! Sprawdź jak blisko Ciebie jesteśmy ,kursy rysunku prowadzimy w Gdańsku, Gdyni, Wejherowie, Elblągu i Słupsku.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2017

Dwa lata uczszczalam do edukreski i nie zaluje ani jednej godziny spedzonej w pracowni. Niesamowicie przyjazna i luzna atmosfera oraz indywidualne podejscie do ucznia i chetnie udzielene korekty, nawet poza zajeciami. Nauczyciele sa bardzo wymagajacy i ciagle motywuja do pracy w domu ale wynagradzaja to swoim luznym podejsciem i czestymi zarcikami oraz darmowa kawa! Na kazdych zajeciach uczylam sie czegos nowego a tematy projektowe wiecznie mnie zaskakiwaly. Polecam w 100 procentach!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.