Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Katowice
Chorzów
Siemianowice Śląskie
Sosnowiec
Ruda Śląska
Zabrze
Gliwice
Warszawa

Użytkownik #177317

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Użytkownik #177317

O mnie

eduBenefit organizuje: kursy maturalne, kursy językowe oraz tanie korepetycje.

Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są przez egzaminatorów maturalnych, doświadczonych korepetytorów oraz lektorów przygotowujących kursantów do różnego typu egzaminów językowych.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą na www.eduBenefit.pl lub dzwoń, aby dopytać o szczegóły: 885-737-737 !

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2014

Zapisałem się na warsztaty maturalne, żeby przygotować się do matur rozszerzonych z przedmiotów humanistycznych. W szkole nigdy nie było czasu na powtórki i realizację całości materiału - warsztaty pozwoliły mi uzupełnić braki w wiedzy. No i przede wszystkim dzięki rozmaitym ćwiczeniom przyzwyczaiłem się do zadań typów maturalnego. Wszystko fajnie i tanio :)

avatar
Piotr3k
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2014

Chodziłem na kurs przygotowujący do matury z matematyki. Jako iż zaspałem i zapisałem się dopiero w marcu, chodziłem na zajęcia przez 2 miesiące. W tak krótkim czasie udało mi się opanować materiał z 2 lat szkoły. Zadziwiające jak podejście prowadzącego, jego wytrwałość w tłumaczeniu zagadnień może pomóc. Maturę zdałem na 62 % dla porównania z próbnej miałem zaledwie 16. Serdecznie dziękuję i gorąco polecam!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2014

Kurs prowadzony w profesjonalny sposób, nauczyciel doskonale obrazuje każde zagadnienie pozwalając na dotarcie do istoty problemu. Duża ilość przykładów pozwala na utrwalenie materiału. Nie jest to nauka "na pamięć", co jest niedopuszczalne kiedy mowa o naukach ścisłych. Zostałam nauczona kreatywności w kierunku rozwiązywania zagadnień matematycznych oraz co za tym idzie, logiki myślenia. Gorąco polecam!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2014

Chodziłam na kurs do Katowic(poprawka do matury z matmy). Było mało czasu żeby przerobić wszystie działy ale nauczyłam się tam wielu rzeczy których inni mi wcześniej nie potrafili wytłumaczyć. Mature wczoraj zdałam choć szkołę średnią ukończyłam 20 lat temu. Ważna też jest atmosfera jaką gwarantuje nauczyciel na kursie ;-) Możesz pytać 10 razy a on tłumaczy cierpiwie...Grupy są małe ja byłam w dwu osobowej 18zł./godz wychodziło. Uważam, że to dobra cena. Uczciwa firma. POLECAM maturzystom przyszłorocznym ;-)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2014

Szanowni Państw, nasi pracownicy zarabiają średnio od 30 do 45 zł brutto w zależności od poziomu zaawansowania zajęć oraz od tego, czy mamy do czynienia z kursem, czy z korepetycjami. Niestety, na więcej nas nie stać, wiec nie wszystkich oczekiwania płacowe zaspokoimy.

Każdy nasz pracownik przechodzi proces rekrutacyjny, w trakcie którego ma okazję zademonstrować swój poziom doświadczenia. Jesteśmy dumni z naszych pracowników, ponieważ nie tylko świadczą usługi wysokiej jakości, ale również potrafią motywować uczniów do działania oraz wyznaczać im realne cele do osiągnięcia, co na obecnym rynku jest rzadkością.

Jeśli Państwo szukacie pracy i poprzez swoje negatywne komentarze stracie się nas zmotywować do zaproszenia was na rozmowę rekrutacyjną, to poniżej zamieszczamy link do ogłoszenia: http://www.pup.katowice.pl/oferty/index/page/10#id-62314 oraz zapraszamy do zademonstrowania swoich umiejętności. Niestety, oferta ta nie została dodana do bazy 2 godziny temu i za tydzień mija jej termin ważności.

Kogo szukamy ? – Tylko i wyłącznie pasjonatów nauczania z odpowiednim doświadczeniem, którzy potrafią zainteresować swojego ucznia danym przedmiotem. Z tego tez powodu nie możemy zagwarantować pomyślnego zakończenia rozmowy rekrutacyjnej.

Pozdrawiamy,
Zespół eduBenefit!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.