Eduard Pelekh

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa (Śródmieście +4)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Ukraiński jest moim językiem ojczystym.Profesjonalne zajęcia indywidualne dla studentów, gimnazjalistów i licealistów. Od 2015r. zajmuję się zawodowo indywidualnym nauczaniem języka ukraińskiego. Dysponuję ogromną wiedzą i potrafię znaleźć podejście do każdego ucznia.Mogę prowadzić zajęcia zarówno w języku polskim jak i w angielskim,rosyjskim oraz ukraińskim.Proszę śmiało dzwonić. Serdecznie zapraszam.Eduard  Pelekh - student WIBHiŚ PW, zawodowy korepetytor.

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 21:00
Wtorek17:00 - 21:00
Środa17:00 - 21:00
Czwartek16:00 - 21:00
Piątek11:00 - 21:00
Sobota11:00 - 21:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - aktualnie
Politechnika Warszawska
Inżynier
Kursy i szkolenia
12.2018
University of Technology B2 Exam
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.