EDU-MAG Korepetycje i Usługi Edytorskie

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Częstochowa
Zabrze
Bytom
Rybnik
Białystok
Toruń
Rzeszów
Olsztyn
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapisy na wakacje i rok szkolny 2022/2023 już otwarte! Firma EDU-MAG Korepetycje i Usługi Edytorskie zaprasza wszystkich chętnych na indywidualne korepetycje z języka polskiego w roku szkolnym 2022/2023. Oferta skierowana jest do uczniów szkół podstawowych oraz liceów.

W roku szkolnym 2020/2021 100% naszych uczniów zdało maturę z języka polskiego. Najlepszy wynik z matury podstawowej to 96%, a z matury rozszerzonej -  100% .

W roku szkolnym 2019/2020 100% naszych uczniów zdało maturę z języka polskiego. Najlepszy wynik z matury podstawowej to 94%, a z matury rozszerzonej - 95%.

W roku szkolnym 2018/2019 100% naszych uczniów zdało maturę z języka polskiego. Najlepszy wynik z matury podstawowej to 97%, a z matury rozszerzonej - 95%.

W roku szkolnym 2017/2018 100% naszych uczniów zdało maturę z języka polskiego. Najlepszy wynik z matury podstawowej to 96%, a z matury rozszerzonej - 93%.

W roku szkolnym 2016/2017 100% naszych uczniów zdało maturę z języka polskiego. Najlepszy wynik z matury podstawowej to 92%, a z matury rozszerzonej - 95%.

W roku szkolnym 2015/2016 100% naszych uczniów zdało maturę z języka polskiego. Najlepszy wynik z matury podstawowej to 92%, a z matury rozszerzonej - 90%.

W roku szkolnym 2014/2015 100% naszych uczniów zdało maturę z języka polskiego. Najlepszy wynik z matury podstawowej to 90%, a z matury rozszerzonej - 93%.

W roku szkolnym 2013/2014 100% naszych uczniów zdało maturę z języka polskiego. Najlepszy wynik z matury podstawowej to 86%, a z matury rozszerzonej - 88%.

W roku szkolnym 2012/2013 100% naszych uczniów zdało maturę z języka polskiego. Najlepszy wynik z matury podstawowej to 96%, a z matury rozszerzonej - 95%.

Oferujemy:
- przygotowanie do matury pisemnej 2023 (na poziomie podstawowym i rozszerzonym) oraz do matury poprawkowej,
- przygotowanie do matury ustnej,
- naukę pisania wypracowań maturalnych, analizy i interpretacji tekstu, czytania ze zrozumieniem,
- próbne matury sprawdzające postępy w nauce,
- szybką powtórkę lektur i teorii literatury,
- przygotowanie do egzaminów po szkole podstawowej, gimnazjum, konkursów, olimpiad, testów, klasówek i kartkówek,
- pomoc w nadrabianiu zaległości, poprawianiu ocen niedostatecznych.

Istnieje możliwość zajęć w grupach 2-3-osobowych w atrakcyjnych cenach. Przyjdź z koleżanką/kolegą, a zapłacisz mniej.

Zajęcia osobiste z języka polskiego możemy zaproponować Klientom z Kielc, Zabrza, Zielonej Góry, Pabianic, Olsztyna, Torunia i Warszawy, natomiast zajęcia online - wszystkim pozostałym. 

W cenę wliczone są materiały (testy, sprawdziany, klasówki, arkusze maturalne). Oferujemy solidne zajęcia w miłej atmosferze. Zadowoleni uczniowie i ich rodzice to nasz największy sukces:-)

Firma EDU-MAG Korepetycje i Usługi Edytorskie oferuje również korepetycje z innych przedmiotów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo korepetycje na każdym poziomie (w tym akademickim) z:
- matematyki,
- fizyki,
- historii,
- wos-u,
- chemii,
- biologii,
- geografii,
- języka angielskiego,
- języka francuskiego,
- języka hiszpańskiego,
- języka niemieckiego,
- języka rosyjskiego,
- nauczania początkowego.

Więcej informacji pod numerem telefonu i na stronie e-korepetycje w zakładkach poszczególnych przedmiotów.

Zapraszamy do współpracy.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

EDU-MAG Korepetycje i Usługi Edytorskie
Orzeszkowej 50
25-435 Kielce
NIP: 657-275-01-07

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.