Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa
Kielce

Darek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Darek

O mnie

Mgr ekonometrii UŁ udzieli korepetycji z ekonometrii, statystyki, badań operacyjnych, analizy sprawozdań finansowych oraz wyceny inwestycji. Oferuję wsparcie podczas realizacji prac doktoranckich, magisterskich lub referatów oraz case study. Oferuję również pomoc w zakresie programu R Cran. Proponuję również pomoc przy obsłudze pakietu MS Office wraz z programowaniem VBA (poziom zaawansowany). Kontakt: 502-355-187.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2002 - 06.2007
Uniwersytet Łódzki
Magister
ekonometria i informatyka / badania operacyjne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2009 - aktualnie
Korepetycje

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2020

Z całego serca polecam! Pan Dariusz pozostaje w stałym kontakcie, bez zbędnej zwłoki odpowiada na telefony oraz SMS. Niebywale rzetelny, zaangażowany i terminowy człowiek z ogromną wiedzą, potrafiący pomóc w naprawdę podbramkowej sytuacji.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2020

Zdecydowanie polecam, przede wszystkim ze względu na chęci i pomoc przy każdej wątpliwości. Miły i kompetentny Pan, który znosi nawet moją drobiazgowość. :)

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2020

Bardzo polecam rzetelność, profesjonalizm, zaangażowanie i oczywiście wiedzę Pana Darka. Jego pomoc w nagłej sytuacji była nieoceniona.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2019

Zaangażowanie Pana Dariusza widać już na pierwszym kroku. Zawsze jest dostępny, jeżeli chodzi o kontakt, a projekt w którym mi pomógł zawierał większy zakres materiału, niż początkowo był planowany. Polecam, tym bardziej że cena w stosunku do otrzymanej pomocy jest naprawdę niewielka!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2019

Jestem pełna podziwu dla rzetelności, wiedzy merytorycznej i zaangażowania Pana Dariusza. Niech najlepszą opinia będzie fakt, że aby dotrzymać terminu człowiek ten jest w stanie wziąć wolne w pracy.
Chapeau bas i wielkie podziękowanie za pomoc.
bez wahania POLECAM!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2019

Bardzo polecam każdemu kto potrzebuje pomocy. Możecie liczyć na dotrzymanie terminów, wyrozumiałość, fajne nastawienie, rzetelna pomoc i bardzo rozsądne ceny. :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2019

Zdecydowanie polecam! Dobry kontakt, miła współpraca i profesjonalna pomoc :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2019

Rewelacja! Jak najbardziej polecam wszystko na czas, profesjonalnie i zgodne z planem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.