Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kraków (Nowa Huta)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki30 - 40 / 60 min

Dorian

Opis ogłoszenia

Deutsch für dich!
Witam serdecznie! Jestem studentem III. roku niemcoznawstwa na UJ w Krakowie, wiceprzewodniczącym Koła Naukowego Niemcoznawstwa UJ, absolwentem VIII LO ogólnokształcącego w Krakowie - szkoły partnerskiej RFN, w której uzyskałem certyfikat Deustches Sprachdiplom na poziomie C1. Od dziecka posiadam stały kontakt z językiem niemieckim, za sprawą częstych wizyt w Austrii.
Z przyjemnością udzielę korepetycji w przyjemnej atmosferze, przygotuję do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych a także DSD! Możliwe również konwersacje!
Zachęcam do kontaktu! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.