Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Poznań
Wrocław
Gruszczyn
Swarzędz
Kobylnica
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski1 - 90 / 60 min

Anna Black

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Nazywam się Anna Black i jestem Kanadyjką, mówiącą także po polsku. Uczę od ponad 12 lat dostarczając kompletnie nową jakość w nauczaniu.

Co mnie wyróżnia spośród innych lektorów?
- gwarancja skuteczności nauki lub zwrot pieniędzy
- jestem autorką książki do samodzielnej nauki języka angielskiego dla dorosłych (i osób wiecznie początkujących) Express English - dostępna jest w Księgarniach Bookland oraz na Allegro
- posiadam wszechstronne zainteresowania i aktualną wiedzę z kilku dziedzin (retail, medycyna, lotnictwo, zarządzanie, psychologia, fizjoterapia, it, human resources, nowoczesne technologie i inne). Dlaczego jest to ważne? Wielu lektorów kończąc studia nie dbają o dalszy rozwój osobisty, przez co nie stanowią wiarygodnego źródła wiedzy merytorycznej (mówiąc w skrócie: realizują zajęcia niskiej jakości). Świat nie stoi - świat idzie do przodu i trzeba mieć pewność, że wiedza prezentowana jest zgodnie z faktami, zgodnie z najnowszymi ustaleniami naukowymi, trendami, że stosowane środki językowe i sposób ich łączenia są poprawne i że mogą być powielane
- posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe międzynarodowe - poparte referencjami
- jestem wydawcą książek oraz ćwiczeń do nauki języka angielskiego oraz jestem recenzentem popularnych magazynów językowych 
- dla moich uczniów tworzę autorskie materiały ćwiczeniowe w oparciu o autorską metodę nauczania i zawsze w oparciu o indywidualne potrzeby i umiejętności ucznia
- skutecznie i szybko uczę świadomości gramatycznej BEZ potrzeby uczenia się regułek gramatycznych

Zapraszam na zajęcia, dzięki którym:
-przełamiesz bariery językowe
-uzyskasz praktyczne umiejętności BEZ MYŚLENIA O GRAMATYCE
-zwiększysz kompetencje zawodowe
-nauczysz się efektywnej komunikacji, negocjacji, umiejętności budowania satysfakcjonującej pogawędki czy wypowiedzi/prezentacji
-dostaniesz lepszą pracę
-uzyskasz niezależność i komfort podczas podróży.

Chcesz mnie poznać bliżej i moją wymowę? Zapraszam na mój Instagram!
english.teacher.anna.black

Odwiedź także moją szkołę EASY WAY na Facebooku, aby poznać opinie uczniów oraz być na bieżąco z informacjami!

Cena zajęć:

-pakiet 30 h programu indywidualnego SPOKEN ENGLISH I lub II (czas realizacji: 4 miesiące, 2h tygodniowo/do uzgodnienia) dedykowany dla osób na poziomie A1-C2 w cenie 2700zł  (90zł/60 min) przy płatności jednorazowej lub 2 × 1350zł przy płatności 2 miesięcznej.

Zachęcam do kontaktu oraz zapraszam na bezpłatne spotkanie pilotażowe on-line celem omówienia szczegółów ewentualnej współpracy. Zachęcam także do zapoznania się z ofertą dla firm!

Don’t make life difficult, take the EASY WAY! :)
Zapraszam!
Anna Black

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota09:00 - 14:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Anna Black
28 czerwca 1956r. nr 406
61-441 POZNAŃ
NIP: 7831607659

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - 08.2018
Wyższa Szkoła Języków Obcych
Filologia Angielska (specjalizacja nauczycielska)
Kursy i szkolenia
01.1991
Canadian Citizenship
Doświadczenie
09.2014 - aktualnie
EASY WAY - PASSION & INNOVATION
Szkoła językowa oferująca zajęcia dla osób indywidualnych oraz firm.
12.2019 - aktualnie
EASY WAY PUBLISHING
Oferujemy bestsellerowe książki do samodzielnej nauki języka angielskiego "Express English" dostępne w księgarniach Bookland i na Allegro

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2020

Współpracę podjęłam z Panią Anią z polecenia brata, który od dłuższego czasu korzysta usług z firmy EASY WAY, którą opisał w samych superlatywach. Rzeczywiście, od pierwszego kontaktu podejście mega profesjonalne, rzeczowy wywiad, który był następstwem dostosowania odpowiedniego programu nauczania. Nauka trwa w najlepsze, a sama osoba prowadząca jest niczym twoja najlepsza przyjaciółka. Z czystym sumieniem zachęcam do podjęcia współpracy z EASY WAY.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2018

Zapisanie się do Easy Way to jedna z lepszych decyzji roku 2018. Po kilku latach uczenia się bez większych efektów trafiłam na osobę, która wyjaśniła gramatykę na pierwszych zajęciach a to był dopiero początek :) Zajęcia prowadzone są w bardzo sympatycznej atmosferze, podejście do ucznia jest indywidualne co zasługuje na duży plus. Efekty nauki po 30 godzinach kursu są tak duże, że z czystym sumieniem polecam Panią Anię :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2018

jestem po 30 godzinnym kursie i chociaż po pierwszych zajęciach byłem w głębokim szoku (gramatyka przestawiona w 2 minuty za pomocą wzoru) to zdecydowanie jest to najlepszy kurs na jakimkolwiek byłem. Rozróżniam czasy umiem mówić W KOŃCU. polecam!

avatar
Oktawian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2018

Potrzebowałem pomocy na poziomie akademickim, zadzwoniłem od razu był dostępny termin. Nie wiem co bym zrobił gdyby Pani Anna mi nie pomogła. Dzięki wspólnej pracy udało mi się zdać na kolejny rok, gorąco polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.