Lidia Aszychmin

Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Online
Warszawa
Faktura VAT

Lidia Aszychmin

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Lidia Aszychmin

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1995 - 06.2000
Szkoła Główna Handlowa
Magister
Ekonomia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.1998 - 09.2007
Wyższa Szkoła Handlu i Finansów Międzynarodowych
Prowadzenie z zajęć z przedmiotów Mikroekonomia, Makroekonomia w języku polskim oraz angielskim (studia licencjackie, magisterskie, BBA)
10.1998 - 09.2008
Szkoła Główna Handlowa
były asystent w Katedrze Ekonomii I, Kolegium Analiz Ekonomicznych; prowadzenie zajęć z przedmiotów Ekonomia, Mikroekonomia, Makroekonomia, Finanse Publiczne (w języku polskim oraz angielskim)

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2022

Pani Lidia to po prostu profesjonalistka! Pomimo napiętego grafiku znalazła czas aby udzielić mi pomocy. Jest przesympatyczną, serdeczną osobą, widać, że posiada ogromną wiedzę i lubi to co robi!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2014

Zajęcia prowadzone są w przemiłej atmosferze. Pani Lidia posiada dużą wiedzę i chętnie się nią ze mną podzieliła. Pomagała mi na sam koniec semestru by wszystko wysoko pozaliczać. Zdecydowanie polecam!

avatar
Żaneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2014

Z Panią Lidią przygotowywałam się do kolokwium i egzaminu z mikroekonomii. Zaledwie 4 zajęcia wystarczyły na opanowanie materiału z całego semestru. Egzamin zaliczyłam na 5! Nie sądziłam, że nauka mikroekonomii może być tak przyjemna - a jednak! ;) Pani Lidia nie tylko potrafi przekazać swoją ogromną wiedzę - jest również wspaniałą osobą. Posiada mnóstwo materiałów, podaje ciekawe przykłady co sprawia, że lekcje są na prawdę interesujące. Wszystkim niezdecydowanym gorąco polecam. Pani Lidia jest najlepszą korepetytorką z którą miałam przyjemność się uczyć. Serdecznie dziękuję za znakomicie przekazaną wiedzę i mile spędzony czas :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2014

Z Lidią przygotowywałam się do egzaminu magisterskiego z ekonomii na SGH. Dzięki niej zdałam egzamin na 5 :)
Poza tym, że ma ogrooomną wiedzę i potrafi ją w przystępny sposób przekazać, to na dodatek jest naprawdę świetną osobą. Nauczyłam się bardzo dużo i bardzo miło spędziłam u niej czas. Gorąco polecam!

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2013

Polecam korepetycje u Pani Lidki, która w sposób niezwykle jasny, przystępny i dowcipny przekazuje wiedzę z ekonomii. Po jej wykładach wszelkie zagadnienia wydają się łatwe. Ma bardzo szeroką wiedzę, natychmiast odpowiada na pytania dotyczące różnych zagadnień. Możliwy jest wykład, rozwiązywanie zadań i testów. Przygotowywała mnie do egzaminu na biegłego rewidenta i jestem bardzo zadowolona z jej pomocy. :)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2013

Pani Lidia już dwukrotnie wyciągnęła mnie z ciężkiej sytuacji z mikroekonomii oraz ekonomii międzynarodowej. Duży zasób wiedzy, tłumaczenie zadać w prosty i jasny sposób oraz bardzo miła atmosfera. Bez zastrzeżeń. : )

avatar
sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2013

Wiedza tej Pani warta jest każdych pieniędzy, doświadczenie przekłada się na wiedzę i sposób jej przekazywania, w sposób dostępny przekazuje to co było nie do ogarnięcia na wykładach i ćwiczeniach na uczelni , polecam bardzo, najważniejsze wiedza zdobyta z mikro i makro od tej Pani zbiera pozytywne owoce ,polecam zadowolona studentka

avatar
Grace
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2013

Pani Lidia posiada dużą wiedzę zmikro i makroekonomii,wsposób przystępny ijasny tłumaczy,rozpisuje zadania na czynniki pierwsze,człowiek wychodzi z uporządkowana więdzą i napewno cos w głowie zostaje po jej wykładzie, polecam bardzo, student i IIsem ekonomii

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.