Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Rybnik
Bytom
Chorzów
Gliwice
Tarnowskie Góry
Zabrze
Siemianowice Śląskie
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Architektura40 / 60 min

Paweł

Opis ogłoszenia

Mogę udzielić korepetycji z zasad i rysunku architektonicznego oraz budowlanego. (Perspektywa, cieniowanie, cień rzucony, detale, otoczenie, skala, forma itp. - r.architektoniczny // wymiarowanie, ciągi wymiarowe, detale, rzuty, przekroje, profile, widoki, koncepcje - r.budowlany) .
Pomogę w przygotowaniu do egzaminu z rysunku na architekturę, dla osób chcących podnieść własne umiejętności i warsztat kreślarski. Oferuje pomoc zarówno dla uczniów szkół podstawowych, średnich, studentów architektury oraz budownictwa.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.