Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Rybnik
Bytom
Chorzów
Gliwice
Tarnowskie Góry
Zabrze
Siemianowice Śląskie
Katowice

O mnie

Student 3 roku studiów stacjonarnych na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej. Jestem młodym, ambitnym człowiekiem, który chętnie udzieli korepetycji z wszelakiego typu przedmiotów technicznych jak i matematycznych. Pomagam już od dłuższego czasu moim kolegom na studiach w rozwiązywaniu zadań z mechaniki, wytrzymałości, statyki oraz innych przedmiotów technicznych obowiązujących na Politechnice, tak więc Wam też mogę pomóc. Zapraszam na korepetycje.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.