Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Bydgoszcz
Matematyka50 / 60 min

Emilia

Opis ogłoszenia

Mam wieloletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. W trakcie zajęć uważam, że czasem warto przerobić mniej materiału, ale solidnie i ze zrozumieniem :) (Niekoniecznie na zasadzie zakuć zapomnieć). Dbam o niestresującą atmosferę i staram się zachęcić do samodzielnego rozwiązania problemu/zadania. 

Dojazd do ucznia, 50zł/1h (1,5h 60zł i 2h 80zł) Matematyka i fizyka szkoła podstawowa; liceum poziom zarówno rozszerzony i podstawa.
Również przygotowania do egzaminów. Odpowiadam na wiadomości i SMSy.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 11.2020
Politechnika Gdańska
Magister inżynier
Mechanika i Budowa maszyn oraz Inżynieria Materialowa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.