Damian Ziółkowski

Ostatnia aktywność:
30 dni temu
 
 
Online

O mnie

Mam na imię Damian i jestem chemiczno-matematycznym odpowiednikiem Mietczyńskiego. Studiuję na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.Nauką interesuję się odkąd tylko pamiętam. Uważam że rozwój w jej kierunku jest jednym z najlepszych jakich tylko można wybrać. Stąd bardzo mnie razi, kiedy jej piękno zanika pod płaszczem fatalnego i "suchego" przepisywania definicji bez ich zrozumienia.Z pobudek idealistycznych staram się to zmienić. Science is fun, jeśli tylko ktoś potrafi ją dobrze przekazać (osobiście polecam VSauce, czy Naukowy Bełkot w wolnych chwilach żeby zrozumieć idee) Staram się podążać tą samą drogą interesowania nauką, w której słowa "Przecież to proste" mocno przeważają nad "To nudne!"

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2015 - aktualnie
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Inżynier
Technologia Żywności i Żywienie Człowieka
Kursy i szkolenia
07.2017
Android Basics Nanodegree
Doświadczenie
09.2017 - 08.2018
Muscle Zone
09.2018 - aktualnie
Freelance Android Developer

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2018

Polecam! świetnie tłumaczy, wszystko staje się jasne, a dzięki niemu zrozumiałam i zdałam inżynierię procesowa

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.