Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hallo!

Witam wszystkich potrzebujących pomocy w nauce j. niemieckiego! Jako doświadczony nauczyciel:

- solidnie przygotowuję do matury, egzaminu gimnazjalnego i ósmoklasisty

- wyciągam z beznadziejnych sytuacji w szkole

- pomagam na bieżąco w lekcjach  

- ćwiczę konwersacje, gramatykę

- wyjeżdżającym do Niemiec oferuję bardzo praktyczny kurs języka na poziomie podstawowym i zaawansowanym.

- dokonuję również tłumaczeń dokumentów.

Wszystko drogą ONLINE.

Uczę praktycznie, w miłej atmosferze oraz przystępnej cenie. I najważniejsze : posiadam bardzo dobre przygotowanie metodyczne - ukończyłam min.Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych, gdzie główny nacisk oprócz języka kładzie się na sposób nauczania . Uczę wiedząc JAK uczyć. Uczę tych, którym zależy. Zapraszam do kontaktu.

 

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
Wtorek17:30 - 20:30
Środa17:30 - 20:30
Czwartek17:30 - 20:30
Piątek17:30 - 20:30
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2001 - 05.2005
Uniwersytet Mikołaja Kopernika
Magister
prawniczo-adminiestracyjny
10.2005 - 05.2008
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych
Nauczyciel mianowany
germanistyka
Kursy i szkolenia
08.2007
DSH-Uniwersytet Techniczny CLausthal-Zellerfeld
03.2014
TANDEM Szkoła Jęszków Obcych w Hamburgu
Doświadczenie
04.2005 - aktualnie
szkoła średnia
09.2010 - aktualnie
gimnazjum
09.2011 - aktualnie
szkoła podstawowa

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2018

Serdecznie polecam lekcje i korepetycje u Pani Jolanty. Pełen profesjonalizm, rzetelne przygotowanie do zajęć i bogaty zakres materiałów. Lekcje są prowadzone w bardzo sympatycznej atmosferze, dzięki której j.niemiecki staje się przyjemniejszy. Jeśli ktoś szuka korepetytora z j.niemieckiego, zdecydowanie polecam Panią Jolantę!

Jolanta

:)

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2018

Pani Jolanta jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Jak najbardziej polecam korepetycje u Pani, gdyż potrafi w bardzo prosty i fajny sposób przekazać wiedzę, którą posiada. Ogromne zaangażowanie w pracę z uczniem, a także dużo cierpliwości, co jak najbardziej można uznać za duży plus. Na zajęciach panuje bardzo przyjemny klimat i luźna atmosfera. Pani Jolanta motywuje do dalszej nauki, a jest to ważne gdyż dzięki temu nawet, gdy jest nam ciężko nie podajemy się. Bez problemu można zaliczyć wszelkie przedmioty związane z językiem niemieckim. Zajęcia te przygotowują nie tylko do płynnego używania języka w sposób praktyczny, lecz także w sposób teoretyczny. Gorąco polecam!

Jolanta

:)

avatar
Jadwiga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2017

Pani Jolanta jest super profesjonalnym nauczycielem. Posiada ogromną wiedzę i dar przekazywania jej. Lekcje prowadzi w tak interesujący sposób, że nie wiadomo, kiedy jest jej koniec. Potrafi dostosować się do potrzeb słuchacza. Gorąco polecam, w szczególności osobom wyjeżdżającym do praxy do Niemiec.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2017

Pani Jolanta przygotowywała mnie do matury z języka niemieckiego i zrobiła to doskonale (wynik ok. 90% z egzaminu ustnego jak i pisemnego) ! Pani Jolanta jest bardzo sympatyczną osobą, umiejącą przekazywać wiedzę nie tylko teoretycznie ale również praktycznie. Na zajęciach panuje miła atmosfera. Jeśli uczeń czegoś nie rozumie pani Jola potrafi idealnie to wytłumaczyć. Lekcje zawsze przebiegają w sposób zorganizowany i starannie zaplanowany. Jeśli ktoś chce się nauczyć języka niemieckiego to zajęcia z Panią Jolantą to strzał w dziesiątkę ! Gorąco polecam :)

Jolanta

Michał, bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię. Cieszę się, że mogłam pomóc. Praca z takim uczniem jak Ty to sama przyjemność:)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2017

W mojej opinii bardzo sympatyczna, szczera, wyrozumiała, otwarta i towarzyska osoba. Pełna wiary w możliwości swoich uczniów, a w razie wątpliwości chętna do pomocy i wyjaśnień wszelkiego rodzaju. Stara się aby zajęcia były interesujące i sprawiające aby wiedza którą przekazuje była dopasowana do potrzeb i możliwości ucznia. Bywa zabawnie i na prawdę sympatycznie. Nie ukrywam często pojawiających się wymagań, ale są one spowodowane wiarą w chęci nauki ucznia. Uważam, że warto korzystać z pomocy pani Jolanty również z tego względu, że w moim przekonaniu, dysponuje ona wiarygodną i obszerną wiedzą języka niemieckiego. W swojej pracy oddaje się całkowicie i na moich zajęciach praktycznie zawsze dobrze przygotowana z pozytywnym nastawieniem :)
Gorąco polecam!

Jolanta

Dziękuję Patrycja, mnie również było b.miło z Tobą pracować. Zachęcam do dalszej nauki języka niemieckiego!

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2017

Pani Jolanta świetnie potrafi trafić w potrzeby ucznia, oprócz doskonałej znajomości języka posiada też szeroko pojętą wiedzę ogólną. W jasny i przystępny sposób tłumaczy materiał, potrafi odpowiednio zmotywować do nauki. Z korepetycji wyniosłam nie tylko teorię, ale także praktyczne umiejętności posługiwania się językiem. Bardzo serdecznie polecam współpracę, jeśli ktoś poza zdawaniem testów chce też nauczyć się posługiwać językiem niemieckim w codziennych sytuacjach, to pani Jola jest idealnym nauczycielem.

Jolanta

Dziękuję bardzo:) Zapraszam ponownie w potrzebie:)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2017

Pani jest bardzo miłą i opanowaną osobą. Dobrze potrafi wytłumaczyć materiał i bardzo fajnie zachęca do nauki. Ja ze słabych ocen w klasie 1 szkoły średniej wyszłam w 4 klasie na bardzo dobrych ocenach i to zawdzięczam właśnie Pani. BARDZO POLECAM

Jolanta

Dziękuję Asiu. Mam nadzieję, że również zachęciłam Cię do pogłębiania znajomości języka niemieckiego na dalszej drodze Twojej edukacji:) Pozdrawiam serdecznie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.