Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Lublin
Muzyka30 / 60 min

Jarek

Opis ogłoszenia

Udzielam lekcji na perkusji w mojej sali na profesjonalnym zestawie perkusyjnym, lub z dojazdem na zestawie perkusyjnym klienta.

Gra na perkusji to częste marzenie zarówno dzieci, jak i osób w każdym wieku. Z przyjemnością dzielę się tą swoją pasją i ukierunkowuje na szybki praktyczny rozwój umiejętności.

Posiadam przygotowanie pedagogiczne i doświadczenie. Nauka z przyjemnością w stylu amerykańskim :) W pracy włączam rozmaite materiały multimedialne: podkłady muzyczne, filmy instruktażowe, książki, analiza i nauka wybranych przez ucznia ulubionych piosenek. Uczę czytania i grania z nut, oraz dobrej techniki gry na instrumencie.

Cena promocyjna 40zł/60minut

Kontakt Jarek 511301347

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.