Ostatnia aktywność:
3 dni temu
Online
Poznań
Leszno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Język ukraiński47 / 60 min

Olha

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Hey you, Olha here! Are you interested in learning a language? Well, good, because I want to teach you!

I structure my lessons into five sections: reading, listening, speaking, writing, and grammar, but you won’t notice the structure because I introduce all kinds of activities and elements that will keep you in the moment (I try to include several games in every lesson!). Also, after you get the basics, we will learn the topics you are the most interested in. Every lesson is prepared individually.

I often use flashcards, platforms for interactive learning, structure my classes in the way that develops all parts of a language. Additionally, I diversify classes with intriguing facts about languages or cultures my students are interested in.I have about two years of experience in teaching English, Hindi and Ukrainian to both children and adults. I believe it is possible to find a way to teach anyone, so if you think you’re unteachable - you’re wrong. :)

Want to find out? Send me a message and we’ll meet for a free trial lesson . If you decide that this is exactly what you need, the price for a 60-minute lesson is 47 PLN. :)

Cześć, z tej strony Olha! Chcesz nauczyć się języka? No dobrze, zróbmy to razem!

Moje lekcje dzielę na pięć sekcji: czytanie, słuchanie, mówienie, pisanie i gramatyka, ale na zajęciach nie zauważysz sztywnej struktury, ponieważ wprowadzam wszelkiego rodzaju elementy, które pozwolą na swobodną komunikację i naturalne przejście z jednego tematu na drugi (staram się uwzględnić gry i zabawy na każdej lekcji!). Po zdobyciu wiedzy z podstaw poznamy tematy, które najbardziej Cię interesują. Każda lekcja przygotowywana jest indywidualnie.

Często korzystam z fiszek, platform do interaktywnej nauki i organizuję zajęcia w sposób, który rozwija wszystkie części języka. Dodatkowo urozmaicam zajęcia o intrygujące fakty dotyczące języków czy kultur, którymi interesują się moi uczniowie.

Mam około dwuletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, hindi i ukraińskiego zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Uważam, że można znaleźć sposób, aby uczyć każdego, więc jeśli uważasz, że “język Ci nie wchodzi i po prostu tego nie potrafisz”, to się mylisz. :)

To co, spróbujesz? Wyślij mi wiadomość, a spotkamy się na bezpłatnej lekcji próbnej . Jeśli uznasz, że nasze lekcje to jest właśnie to czego potrzebujesz, cena za 60-minutową lekcję wynosi 47 zł. :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2007 - 04.2012
Instituto Tecnológico y de Estudios Superiores de Monterrey (ITESM), Mexico City
International Business,
02.2010 - 03.2011
École Internationale de Commerce et Développement, Lyon
Foreign Exchange
Kursy i szkolenia
05.2013
TESOL
08.2015
TEFL
09.2017
Teaching Large Classes , Global Language Training
Doświadczenie
07.2011 - aktualnie
Language Teacher

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

ołówekDodaj opinię