Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
Online
Poznań
Leszno

O mnie

Hello! I’m an English and Spanish teacher, completely bilingual and fluent in 5 languages! I have over 8 years of experience in foreign language teaching with children and adults in several countries. I’ve taught at foreign language schools, a secondary school and on online platforms. I look to tie in students’ personal interests, and objectives, whether it be work or academic driven or in order to pass an official exam.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  09.2007 - 04.2012
  Instituto Tecnológico y de Estudios Superiores de Monterrey (ITESM), Mexico City
  International Business,
  02.2010 - 03.2011
  École Internationale de Commerce et Développement, Lyon
  Foreign Exchange
  Kursy i szkolenia
  05.2013
  TESOL
  08.2015
  TEFL
  09.2017
  Teaching Large Classes , Global Language Training
  Doświadczenie
  07.2011 - aktualnie
  Language Teacher

  Ostatnie opinie


  Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.