Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Online
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Nauczanie początkowe50 - 55 / 60 min

Diana

Opis ogłoszenia

Zapraszam uczniów klas 1-3 na korepetycje z przedmiotów nauczania początkowego. Oferuje pomoc w odrabianiu pracy domowej, opanowanie nowego materiału oraz wsparcie w nauce czytania i pisania. Jestem nauczycielem z wieloletnim doświadczeniem. Zapewniam miłą atmosferę i indywidualne podejście. Udzielam korepetycji na terenie Lublina z dojazdem do ucznia oraz online.

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 19:00
Wtorek13:00 - 19:00
Środa
Czwartek15:00 - 19:00
Piątek
Sobota08:00 - 12:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.