Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski40 - 50 / 60 min

Davide

Opis ogłoszenia

Salve! :) Jeśli chcesz rozpocząć naukę języka włoskiego lub ją kontynuować to dobrze trafiłeś! Języka włoskiego uczę od blisko 6 lat korzystając z wielu książek oraz materiałów w taki sposób, aby czas spędzony na nauce był zarazem przyjemny i efektywny. Sposób prowadzenia zajęć i treść nauczania dostosowuję zawsze do oczekiwań ucznia oraz celu nauki (matura, egzamin, podróż, pasja).

Oferuję również profesjonalne pisanie różnego rodzaju wypracowań, prac zaliczeniowych bądź dyplomowych oraz tłumaczenia w języku włoskim. Podejmę się każdej tematyki. :)

Jeśli jesteś zainteresowana/-y lub masz dodatkowe pytania - zadzwoń lub napisz! Przy większej ilości zajęć lub osób cena za zajęcia maleje. :)

A presto! :) 

Dostępność

Poniedziałek16:30 - 21:00
Wtorek16:30 - 21:00
Środa16:30 - 21:00
Czwartek16:30 - 21:00
Piątek16:30 - 21:00
Sobota10:00 - 21:00
Niedziela10:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.