Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa (Kabaty +4)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski60 / 60 min

Anna

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam zarówno osoby, którym język polski sprawia problemy, jak i uczniów chcących poszerzyć swoją wiedzę, przygotować się do matury lub egzaminu ósmoklasisty. Oferuję również korektę prac licencjackich i magisterskich. Jestem absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim oraz psychologii w SWPS. Pracuję w prywatnej szkole podstawowej, wykładam na kursach przygotowawczych do matury i egzaminu ósmoklasisty. Mam duże doświadczenie (i sukcesy) jako korepetytorka. Jeśli chcesz pisać lepsze wypracowania, zrozumieć gramatykę albo wreszcie pojąć "co poeta chciał powiedzieć"… dobrze trafiłeś. Możliwość dojazdu do ucznia lub lekcji mnie (Ursynów), a także przez skype’a.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2000 - 07.2005
Uniwersytet Warszawski
Magister
Filologia polska
10.2008 - 02.2012
SWPS
Magister
Psychologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.