Maciej Samolej

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Łódź
Zgierz
Konstantynów Łódzki
Pabianice

Maciej Samolej

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Maciej Samolej

O mnie

Jestem człowiekiem wielu pasji, zainteresowań oraz horyzontów. Nieustannie się kształcę, aby jeszcze lepiej docierać do uczniów, studentów, słuchaczy. Ostatnio zafascynowałem się coachingiem- na moich korepetycjach staram się pracować w oparciu o najnowszą wiedzę właśnie z zakresu coachingu oraz mentoringu. Na razie nie mam swojego kanału na youtube, ale to nie oznacza, że nie jestem tam obecny. A zresztą zobaczcie sami. Zapraszam na zajęcia!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2019

Bardzo polecam, widać ze nauczyciel z powołania. Potrafi zainteresować ucznia, w przeciwności do większości nauczycieli

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2019

Prawdziwy nauczyciel z powołania,świetne podejście do ucznia. Pan Maciej zaraził mnie "historycznym bakcylem". Dzięki niemu wylądowałem na studiach historycznych. Oby więcej takich ludzi. Pozdrawiam serdecznie

avatar
Bogumił
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2019

Gdy pan Maciej zaczął udzielać mi korepetycji w 2 klasie gimnazjum język polski był moim najmniej lubianym przedmiotem, a pisanie prac pisemnych najgorszym możliwym zadaniem, nigdy nie dostawałem większej oceny niż 2, byłem najgorszym uczniem w klasie. To co się wydarzyło po tym jest trudne do opisania, rok później nigdy nie dostawałem oceny gorszej niż 5, a z najgorszego ucznia stałem się najlepszym, wyróżniającym się na tle klasy. Nie oceny jednak są najważniejsze, otóż korepetytor rozbudził we mnie pasje do języka polskiego, do literatury, poezji. Można powiedzieć, że z umysłu ścisłego "zrobił ze mnie" humanistę. Bardzo gorąco polecam wszystkim, to jest nauczyciel z prawdziwą pasją, by nie powiedzieć wręcz powołaniem.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2019

Bardzo dobry korepetytor potrafi nawiązać wspólny język z uczniem na podstawie zainteresowań. Pan Maciej ma to do siebie, że potrafi zainteresować ucznia tym co mówi w przeciwieństwie do mojej nauczycielki J. Polskiego.
Gorąco polecam

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2019

Bardzo fascynujące zajęcia, prowadzone w zaskakująco ciekawy sposób, dostosowany do ucznia. Idealna emisja głosu, która powoduje, że słowa same trafiają i zostają w pamięci. Gwarantuje szybkie przyswojenie materiału. Są to nie tylko lekcje, które uczą j. polskiego ale uczą również życia, co dla nas młodych jest bardzo ważne.
Z całego serca polecam.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2019

Pomimo mojej niechęci i zrażenia do j. polskiego w liceum Panu Maciejowi mogę podziękować za przygotowanie mnie do matury z polskiego. W końcu zobaczyłem, że przy odpowiedmim zaangażowaniu nauczyciela dla mnie, jako umysłu ścisłego, lekcje j. polskiego mogą być ciekawe.
Szczerze polecam

avatar
Joasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2019

Bardzo gorąco polecam tego korepetytora. Ma profesjonalne, nie do końca konwencjonalne podejście do swoich uczniów, dzięki czemu lekcje nigdy nie są nudne, a wiedza, którą przekazuje zostaje w głowie na długi czas. Pan Maciek wytłumaczy wszystko w taki sposób, byś zrozumiał i zapamiętał, przygotuje Cię do każdego sprawdzianu czy matury. Polecam! ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.