Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa (Warszawa)
Faktura VAT

Konrad Kitka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/516 opinii
Dla użytkownika Konrad Kitka

O mnie

Pasjonat chemii, nauk ścisłych, zapalony szachista. Absolwent Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego będącego obecnie notowany kategorią naukową "A+" jako jeden z najlepszych polskich wydziałów chemicznych. Ocena końcowa ogólna bardzo dobra, autor wniosków patentowych, nagród, wyróżnień oraz licznych publikacji naukowych o charakterze aplikacyjnym.Prestiżowe III Liceum Ogólnokształcące w Zamościu na profilu biologiczno-chemicznym ukończyłem w 2009 roku z wysoką średnią ocen końcowych oraz oceną celującą z chemii na poziomie rozszerzonym. Obecnie zajmuje się zagadnieniami pozyskiwania cennych surowców metalicznych głównie srebra, złota oraz platyny z przemysłowych materiałów odpadowych.Oprócz dydaktyki chemii i tworzenia nowatorskich rozwiązań nauczania przedmiotów ścisłych takich jak chemia, fizyka czy matematyka opartych na wieloletnim doświadczeniu pracy z uczniami, studentami oraz bardzo zdolnej młodzieży zajmuję się także współtworzeniem rozwiązań technologicznych mających potencjalne zastosowanie w branży metalurgicznej.Jako nauczyciel jestem skrupulatny, dokładny i bardzo wymagający mimo humorystycznego podejścia do omawianych kwestii. W swoim podejściu kładę duży nacisk na wytworzenie u ucznia dogłębnych metod analizowania rozpatrywanego problemu oraz twórczego ich rozwiązywania zarówno z wykorzystaniem standardowych metod szkolnych jak i niestandardowych autorskich metod rozwiązywania złożonych problemów bazujących na ponadprogramowej wiedzy.Moi uczniowie z powodzeniem dostają się na prestiżowe polskie uczelnie techniczne, chemiczne oraz medyczne z bardzo wysokimi notami. Nauka odbywa się w języku polskim ( normalne matury krajowe, egzaminy) jak i w języku angielskim MATURA IB.JAO OSOBA Z DODATKOWYMI UPRAWNIENIAMI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNYMI SKRUPULATNIE ANALIZUJĘ PREDYSPOZYCJE CHARAKTERU KAŻDEGO UCZNIA DO POZWALA NA NAWIĄZANIE SILNEJ WIĘZI NAUCZYCIEL- UCZEŃ WARUNKUJĄCEJ EFEKTYWNĄ PRACĘ.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2009 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Magister
Chemia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
22 stycznia 2020

Ja również szczerze odradzam, może i Pan Kitka potrafi pomóc na poziomie podstawówki/szkoły średniej, ale na poziomie studiów? Absolutnie. Z lekcji nie wyniosłam absolutnie nic, każde moje pytanie do Pana wydawało się być niewygodne i na żadne nie odpowiedział, a stawka za lekcje...
Zmarnowany czas i pieniądze...

Rehabilitacja i Ochrona Zdrowia mgr Wojciech Szulborski

I oto dlaczego należy unikać roszczeniowych "studenciaków", którzy budzą się przed sesją i nagle zdają sobie sprawę że zegar tyka. Marysiu prawda, że bardzo wygodnie jest zwalić winę za oblany egzam na swojego korepetytora?? No bo na kogo?? Dałam kase, przyszłam na lekcje to pewnie musi się udać nie?? Bardzo mi przykro Marysiu z powodu twojej roszczeniwości i braku organizacji czasu. Nauka to nie jednorazowy akt desperacji przed sesją, to ciągły proces. Szkoda, że nie napisałaś na ile dni przed egzaminem zaczełaś przygotowania, wtedy ludzie czytający tego posta mieliby zbliżony do sytuacji realnej jej obraz. Jest to dla mnie kolejna lekcja by wystrzegać się małych, zawistnych i niezogranizowanych dzieci, które każde swoje niepowodzenie przypisują innym. Na przyszłość, chcąc być bardziej realną proponuje abyś podpisała się Imienia i nazwiska, a nie kryła się za monitorem. Pozdrawiam, może kiedyś zrozumiesz swój błąd.

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2020

Jestem mile zaskoczony, z ostatniego kolowium dostałem max pkt. Warto było, polecam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2019

Polecam Pana Konrada, bo dobrze tłumaczy, podaję rozwiązania zadań w łatwy sposób. prowadzi zajęcia w miłej atmosferze.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2019

Pelen profesjonalizm w kazdym calu!
Wspolpraca z p. Konradem to sama przyjemnosc!

avatar
Wioletta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2019

Pan Konrad to profesjonalista w prowadzeniu korepetycji.
Bardzo dokładnie wytłumaczył mi to, czego nie rozumiałam.
Z kolokwium ostatniego dostałam 18/20 punktów.
Z pewnością skorzystam z usług Pana Konrada.
Może te korepetycje tanie nie są, ale są warte swojej ceny.
Z czystym sumieniem polecam Pana Konrada.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2019

Dobrze tłumaczy i pokazuje łatwiejsze sposoby na rozwiązanie zadań

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2019

Zajęcia były prowadzone w miłej atmosferze. Wszystko zostało wytłumaczone w prosty sposób, krok po kroku. Bardzo polecam Pana Konrada.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2019

Świetnie wytłumaczone zagadnienia w miłej atmosferze

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2019

Dobrze uczy, ciekawie prowadzi lekcje..

avatar
tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
16 lutego 2019

pan chyba sam sobie wszystkie opinie napisal........ po prostu beznadzieja
a ceni sie wyzej niz śp stephen hawking za zycia

Rehabilitacja i Ochrona Zdrowia mgr Wojciech Szulborski

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować Szanownej Konkurencji za profesjonalną, rzeczową i szczegółową opinię dotyczącą mojej skromnej osoby, polecam się na przyszłość.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2019

Pan Konrad jest świetnym nauczycielem. Od 1,5 roku pracuje w mojej szkole, prowadzi kursy dla gimnazjalistów i prowadzi lekcje indywidualne, zachęca młodzież do pracy. Bardzo duża wiedza, niekonwencjonalny sposób pracy, inteligencja. Serdecznie polecam.

avatar
-
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2019

Polecam! Niezwykle cierpliwy korepetytor tłumaczący trudne zagadnienia w przystępny sposób.

avatar
Piotr Dul
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2019

Bardzo przyjemny korepetytor. Wytłumaczy nawet najbardziej opornej osobie najbardziej skomplikowane rzeczy. 2 tygodnie zajęć zapewniły mi 4 na półrocze z fizyki w 3ciej klasie liceum! Polecam gorąco każdemu komu zależy na przyjemnej nauce a nie topornym wkuwaniu.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2019

Jestem w programie matury międzynarodowej i pan Konrad potrafi mi wytłumaczyć wszystko lepiej, niż nauczyciel. Zawsze znajduje czas na dodatkowe terminy, jest punktualny i przede wszystkim nie zabija nudą po dwóch czy trzech godzinach. A dodatkowo na ożywienie atmosfery ciągle rzuca żartami! Znam go z polecenia i z pewnością mogę powiedzieć, że był go wart.

avatar
Bibi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2019

Cześć! Chciałabym Wam bardzo polecić Konrada. Jest bardzo rzetelny, podchodzi do uczniów z szacunkiem i poczuciem humoru. Jednak mimo całej swojej serdeczności - nie owija w bawełnę. Wymaga oprócz pracy na zajęciach włożenia minimum pracy własnej, co jest związane z dobrym opanowaniem chemicznych zagadnień. Gorąco polecam - nauka stanie się dla Was przyjemnością!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2019

Polecam Konrada jako korepetytora. Osoba ta posiada ogromną wiedzę i bardzo przystępnie ją przekazuje.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.