Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Online
Gdańsk (Piecki-Migowo)

O mnie

Dr inż. Mateusz Flis w prowadzonej praktyce dydaktycznej rozmawia z Uczniem i stymuluje Go do samodzielnego myślenia. M. Flis podejmuje się współpracy w czterech obszarach nauki: elektrotechnika, fizyka, matematyka.Warsztat pracy dra inż. M. Flisa opiera się na zasadach wypracowanych przez wiodących specjalistów nauczania przedmiotów ścisłych, w tym technicznych. Realizowana usługa przejawia się w sposób: metodologiczny i zhierarchizowany. Doktor wskazuje Uczniowi zagadnienia, które zaleca się uzupełnić. Ewentualne potknięcia odnośnie do posiadanych umiejętności i wiedzy teoretycznej zaleca uzupełnić. Poprzez wsparcie indywidualnych wysiłków Uczniana ukierunkowuje Klienta na możliwe drogi wzrostu intelektualnego w ramach pracy wspólnej z nauczycielem, ale także w zakresie pracy własnej.Działalność nierejestrowa IPBD dr inż. Mateusz Flis stawia za priorytet zadowolenie Klienta. Program tematyczny zajęć dostosowuje się do bieżących potrzeb Ucznia. Jednocześnie doktor nieustannie dokłada uwagi, aby wykonanie usługi spełniało najwyższe standardy pedagogiczne zgodnie ze wskazaniami i zaleceniami wiodących akademickich ośrodków o profilu dydaktycznym.10-letnia praktyka doktora Flisa wzmacnia przekonanie o zasadności nakreślenia Klientowi właściwej drogi do sukcesu. Zaleca się Klientom, aby rozważyli możliwość podjęcia spotkań w blokach tematycznych, w których wyodrębniony jest czas na:

1) retrospekcję wiadomości z poprzedniego spotkania,

2) wprowadzenie teoretyczne w nową tematykę,

3) koncentrację na zrozumieniu rozwiązywania stosownych problemów zadaniowych,

4) omówienie części zadaniowej pracy domowej i przedstawienie materiału do samodzielnego zapoznania się przed kolejnym spotkaniem.Niewątpliwym mottem pracy działalności IPBD dr inż Mateusz Flis jest:"Nacisk na jak najwyższy stopień indywidualnej pracy Ucznia".A gdzie w tym wszystkim korepetytor? W cieniu. Z zadowoleniem doglądając postępy Ucznia. Bowiem sukces osiąga się przez wzbogacenie obu stron rozmowy.Podstawowe warunki oferty IPBD dr inż. Mateusz Flis w zakresie działalności dydaktycznej:

Elektrotechnika – 140 zł / 50 min

Fizyka – 120 zł / 50 min

Matematyka – 100 zł / 50 mindrinz.mf@gmail.com

792 991 429

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  09.2009 - 09.2014
  Politechnika Gdańska
  Magister inżynier
  Elektrotechnika
  01.2012 - 07.2015
  Politechnika Gdańska
  Nauczyciel mianowany
  Studium Pedagogiczne
  10.2014 - 11.2018
  Politechnika Gdańska
  Doktor
  Elektrotechnika
  10.2018 - 05.2021
  Uniwersytet Gdański
  Magister
  Zarządzanie
  Kursy i szkolenia
  10.2015
  Studia pedagogiczne
  Doświadczenie
  02.2015 - 02.2017
  Politechnika Gdańska
  Teoria obwodów elektrycznych, elektrodynamika, metody numeryczne, modelowanie matematyczne w elektrotechnice, zastosowanie programów pspice i FEMM, modelowanie pól sprzężonych metodą FEM
  11.2016 - 05.2017
  Solidexpert
  Obliczenia numeryczne z dziedziny elektrotechnika i ich interpretacja
  05.2017 - aktualnie
  Energa-Operator SA
  Działalność w branży energetycznej z naciskiem na zadania planowania ruchu sieci elektroenergetycznej
  02.2019 - aktualnie
  Akademia Marynarki Wojennej
  Prowadenie zajęć z dyscypliny elektrotechnika
  10.2020 - 12.2021
  Instytut Energetyki
  Analizy rozpływowe metodą symulacji komputerowej w obszarze sieci instalacji energetyki odnawialnej

  Ostatnie opinie


  Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.