Amigo Michał Zięba

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

DARMOWA LEKCJA PRÓBNA*.Wystawiam faktury. Mgr filologii hiszpańskiej, studia w Hiszpanii, Portugalii i Polsce. 6 lat doświadczenia. Nauczę cię swobodnie rozmawiać po hiszpańsku, jasno i przystępnie wytłumaczę gramatykę oraz pokażę kulturę hiszpańską.

  • Proszę o kontakt przez Internet, odpowiem szybko. Mieszkam poza UE, obejmuje mnie drogi roaming.

Zdecyduj się już dziś na zajęcia online lub stacjonarne z języka hiszpańskiego. Na lekcjach w szkole albo na kursie językowym nigdy nie dostaniesz tyle okazji do rozmawiania w j. obcych co na zajęciach ze mną! Ponadto, lekcje będą w 100% dostosowane do Twoich potrzeb. Nauczę Cię jak dogadać się na wakacjach za granicą, przygotuję do matury czy egzaminu lub do pracy w języku hiszpańskim. Ty określasz swój cel, a ją tworzę dla Ciebie dokładnie taką lekcję jakiej potrzebujesz.

Stawiam na wyluzowaną atmosferę, materiały, które Cię zaciekawią i jak najwięcej rozmawiania w języku obcym. Na spokojnie i w sympatycznej atmosferze możemy zajść bardzo, ale to bardzo daleko. Zapomnisz o stresie, ale tego, co Cię nauczę, to już nie zapomnisz :) .

Zajęcia online są bardzo proste od strony technicznej : dodajesz mnie do kontaktów na Skype, odbierasz ode mnie połączenia i widzisz wszystkie materiały na ekranie Skype. Tak, wyświetlam je dla Ciebie dzięki udostępnianiu ekranu. Robię też za Ciebie notatki z zajęć, a potem daję Ci do nich link w postaci fiszek i gier na serwisie Quizlet, gdzie możesz utrwalić zdobyte informacje świetnie się bawiąc.

DARMOWA LEKCJA PRÓBNA to nasze pierwsze połączenie na Skype podczas którego odpowiem na wszystkie Twoje pytania odnośnie lekcji i zaprezentuję Ci jak będą wyglądać nasze zajęcia od strony technicznej (spersonalizowana lista słów do nauki z zajęć, materiały na których pracujemy – autorskie prezentacje, podręczniki, filmiki, nagrania…). Darmowa lekcja próbna trwa do 15 minut.

KOSZT ZAJĘĆ 400 zł za pakiet 10 zajęć po 60 minut
                           45 zł za 60 minut zajęć

Prowadzę grafik zajęć online , napisz do mnie, a Ci go prześlę. Aktualnie prowadzę zajęcia od wtorku do czwartku od 10:00 do 23:00.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek10:00 - 23:00
Środa10:00 - 23:00
Czwartek10:00 - 23:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
01.10.2012 - 17.07.2017
Uniwersytet Śląski w Katowicach, Uniwersytet Estremadury (Hiszpania), Portugalski Uniwersytet Katolicki
Magister
Indywidualne Studia Międzyobszarowe, specjalizacja: filologia hiszpańska z programem tłumaczeniowym
Kursy i szkolenia
09.08.2010
First Certificate in English (FCE)
01.06.2011
Certificate of Attainment (Advanced level)
02.07.2013
Zaświadczenie o uprawnieniach wychowawcy kolonijnego
Doświadczenie
01.07.2012 - aktualnie
Korepetytor/nauczyciel języka angielskiego
01.01.2014 - aktualnie
Korepetytor/nauczyciel języka hiszpańskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2017

Michał jest świetnym nauczycielem, jego zajęcia są ciekawe, dostosowane do pozomu ucznia, jest w pełni elastyczny i w każdej kryzysowej sytuacji ma jakieś rozwiązanie:) Polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2017

Profesjonalista w każdym calu !!!
Solidnie przygotowany do zajęć,
W prosty i przyjazny sposób wprowadza ciężkie zagadnienia językowe.
Polecam ;)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2017

Michał jest godnym polecenia nauczycielem języka hiszpańskiego, zawsze punktualnym i przygotowanym. Doskonale tłumaczy, proporcje gramatyka/słownictwo/słuchanie/mówienie są bardzo dobrze zbilansowane. Co jakiś czas wracamy do poprzednich zagadnień i utrwalamy je. Polecam!

avatar
Urszula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2017

Pan Michał jest bardzo profesjonalnym, godnym polecenia lektorem j. angielskiego. Zawsze punktualny, świetnie przygotowany, a przede wszystkim bardzo cierpliwy. Zajęcia prowadzone są w niezwykle przyjaznej atmosferze pełnej życzliwości i zrozumienia. Uczę się z Panem Michałem zaledwie dwa miesiące a już widzę postępy.
Serdecznie polecam lekcje z tym korepetytorem.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2017

Musiałam w bardzo krótkim czasie nauczyć się bardzo dużej ilości materiału. Pan Michał zgodził się mi pomóc. Umiejętnie skomasował materiał do najważniejszych zagadnień, co niej jest takie łatwe. Po mimo tego że zajęcia były intensywne, zawsze odbywały się w przyjemnej atmosferze, bez napięcia. Pan Michał zawsze jest rzetelnie przygotowany i punktualny. Gorąco polecam.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2017

Lekcje zawsze świetnie przemyślane i przeprowadzone. Wysyła pomoce, notatkę z lekcji. Nauczyciel godny polecenia

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2017

Polecam, polecam, polecam!!! Biore u Michała zajęcia z hipszańskiego i z angielskiego. Korepetycje u Michala to czysta przyjemnośc. Bardzo mu zależy, wysyła cały czas jakieś pomoce, solidnie przygotowywuje się do zajęć, super profesjonalne podejście do każdej lekcji. Nigdy się nie nudzę na jego zajęciach. Najlepszy korepetytor jakiego miałem. POLECAM!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2017

Mój syn uwielbia lekcje z p. Michałem i robi duże postępy. Nauczyciel zawsze świetnie przygotowany, lekcje urozmaicone i ciekawe, wspaniała atmosfera podczas zajęć. Polecam

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2017

Lekcje z Michałem są zawsze świetnie przygotowane, urozmaicone i ciekawe. Ponadto jest on człowiekiem niezwykle otwartym, wesołym i cierpliwym - wspaniałe cechy u nauczyciela.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2016

Wykładowca kompetentny;zawsze świetnie przygotowany, mający rewelacyjne podejście do ucznia.Polecam gorąco!!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2015

Bardzo polecam Pana Michała! Dzięki niemu zobaczyłam, że nauka hiszpańskiego może sprawiać frajdę, nie to co nudne lekcje w szkole :))

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.