Michał Zięba

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Język hiszpański30 - 60 / 60 min

Michał Zięba

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/526 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Jestem magistrem filologii hiszpańskiej, studiowałem w Hiszpanii, Polsce i Portugalii. 6 lat doświadczenia w nauczaniu. Wystawiam faktury.

Zdecyduj się na zajęcia ze mną, jeśli:

1)         Chcesz nauczyć się rozmawiać po hiszpańsku i rozumieć, co mówią Hiszpanie. Na zajęciach słuchamy dużo nagrań i staramy się rozmawiać cały czas po hiszpańsku. Po co Ci język, jeśli nie umiesz się w nim dogadać?

2)         Chcesz dostać po zajęciach kompletną listę słownictwa, które na nich poznałeś. Robię dla Ciebie wszystkie notatki, a potem przesyłam je w formie aplikacji online do samodzielnych powtórek i testowania wiedzy. 
     
3)         Chcesz poznać kulturę hiszpańską, żeby na miejscu nie wyjść na dziwaka :)  Mieszkałem rok w Hiszpanii, więc wytłumaczę Ci, czemu krzyczeć za kelnerem, jak odpowiedzieć na pytanie “jak leci?” żeby nie wyjść na smutasa czy jak zwracać się do wiecznie młodych Hiszpanów, by nie postarzyć ich niepotrzebnie formą  pan/pani.

4)          Cenisz sobie wygodę zajęć online – nie musisz nigdzie dojeżdżać, sprzątać mieszkania na wizytę nauczyciela czy ładnie się ubierać. Możesz także połączyć się ze mną, gdy jesteś w drodze do pracy i wykorzystać ten czas na konwersacje! Nie martw się o notatki z zajęć, zrobię je za Ciebie.

5)          Szukasz zajęć stacjonarnych w Chrzanowie lub Pogorzycach (małopolskie).

Zainteresowany zajęciami? Umów się ze mną na darmową 15-minutową rozmowę i opowiedz mi, co chcesz osiągnąć dzięki naszym zajęciom. Odpowiem też na Twoje pytania i zaprezentuję, w jaki sposób i na jakich materiałach będziemy pracować na zajęciach.

Cennik:

  • 60 zł za lekcję (60 minut).
  • Pierwsze zajęcia 50% taniej! Tylko 30 zł za 60 minut lekcji. Oferta nie łączy się z pakietami zajęć.
  • Kup pakiet 7 lekcji za 360 zł. Cena 1 zajęć w pakiecie to 51,43 zł. 
  • Kup pakiet 15 lekcji za 720 zł. Cena 1 zajęć w pakiecie to 48 zł.

Pakiety opłacamy z góry. Pakiet 7 lekcji jest ważny 2 miesiące. Pakiet 15 lekcji jest ważny 5 miesięcy.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa03:00 - 18:00
Czwartek
Piątek03:00 - 18:00
Sobota03:00 - 18:00
Niedziela03:00 - 18:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 07.2017
Uniwersytet Śląski w Katowicach, Uniwersytet Estremadury (Hiszpania), Portugalski Uniwersytet Katolicki
Magister
Indywidualne Studia Międzyobszarowe, specjalizacja: filologia hiszpańska z programem tłumaczeniowym
Kursy i szkolenia
08.2010
First Certificate in English (FCE)
06.2011
Certificate of Attainment (Advanced level)
07.2013
Zaświadczenie o uprawnieniach wychowawcy kolonijnego
Doświadczenie
06.2012 - 08.2016
Wychowawca kolonijny
07.2012 - aktualnie
Korepetytor/nauczyciel języka angielskiego
Nauczanie języka angielskiego dzieci, młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach językowych. Prowadzenie indywidualnych kursów językowych, korepetycje, przygotowanie do egzaminu FCE.
07.2012 - aktualnie
Korepetytor/nauczyciel języka hiszpańskiego
Nauczanie języka hiszpańskiego dzieci, młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach językowych. Prowadzenie indywidualnych i grupowych kursów językowych, korepetycji, przygotowanie do egzaminu DELE, wsparcie językowe w zakresie terminologii prawniczej i handlowej.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 26
avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2019

Jest kilka cech które powodują że uczę się z Michałem j.angielskiego. Są to między innymi:
-każdorazowe, dobre przygotowanie materiałów do zajęć
-brak konieczności notowania czegokolwiek podczas trwania zajęć, co jeszcze bardziej je usprawnia i powoduje że, możemy się na nich skupić w jeszcze większym stopniu
-luźna atmosfera dzięki której zajęcia traktuje się bardziej jako rozmowę z zagranicznym kolegą a nie jak jakąś nudną lekcję w szkole
-puntkalność

Szczerze polecam!

avatar
daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2019

Lekcje j. angielskiego prowadzone w luznej atmosferze, po prostu nie ma zadnego napiecia. Na kazde moje zapytanie jest udzielana odpowiedz w taki sposob ktory dokladnie rozumiem (bardzo dobrze potrafi wytlumaczyc problem). Nie mam bariery w prowadzeniu konwersacji z Michalem w jezyku angielskim, poniewaz nawet jezeli popelniam jakies bledy Michal zaraz to wychwytuje i w delikatny sposob poprawia. Poruszane tematy w czasie lekcji sa podsylane na email w postaci notatki i roznego rodzaju cwiczen.
Dobrze przygotowany do zajec, punktualny, cierpliwy, bardzo dobry kontakt
Polecam!!!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2019

Zacznę od konkretów:
- wiedza Michała jest nieporównywalnie większa niż nauczycieli języka angielskiego, z którymi miałam do czynienia, ale co ważniejsze, potrafi ją przekazać w przyjemnej formie
- praktyczne rady, gotowe notatki, materiały do samodzielnej nauki
- pozytywna atmosfera, poczucie humoru i mnogość tematów, o których można porozmawiać sprawiają, że już na pierwszej lekcji przestajemy pamiętać co to stres, a blokada w mówieniu znika błyskawicznie
- stosunek jakości do ceny z pewnością na korzyść dla klienta
- łatwy kontakt, punktualność, szeroko pojęta bezproblemowość
To wszystko + odrobina własnej pracy z otrzymanymi materiałami powoduje, że o efekty nie tak trudno :) Bez wahania polecam!

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2019

Potwierdzam, miła atmosfera, świetnie przygotowany, pisze notatkę w trakcie, podsyła ciekawe materiały.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2018

Mogę z czystym sumieniem polecić zajecia z Michałem , profesjonalne podejscie a przy tym bardzo przyjazna atmosfera na lekcjach.Dodatkowe materiały po zajeciach to duży plus .

avatar
Lucjan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2018

Michał to super nauczyciel. Przygotowany do każdej lekcji i mam wybór na jakie tematy mogę rozmawiać. W pełni wykorzystuję 60 min - ciągła rozmowa po angielsku. Polecam!!

avatar
Mira
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2018

Szczerze polecam lekcje z Panem Michałem. Zawsze przygotowany, punktualny, zajęcia prowadzi bardzo profesjonalnie . Lekcje są ciekawe i w bardzo w miłej atmosferze. Pan Michał po każdych zajęciach
w aplikacji Quizlet udostępnia notatki , które są bardzo przydatne do nauki na bieżąco i powtórkach .

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2018

Michał uczy mnie hiszpańskiego od lutego.
O Michale w skrócie: punktualny, zawsze przygotowany do zajęć, cierpliwy, dobrze zorganizowany. Jednym słowem profesjonalista i idealny nauczyciel hiszpańskiego :)
Polecam!

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2018

Polecam zajęcia z Michałem. Korepetytor zawsze przygotowany do zajęć, zajęcia prowadzone w przyjaznej atmosferze a po zajęciach dostajemy przygotowane przez niego notatki i zadania domowe co bardzo pomaga. Szczerze polecam!!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2018

Pan Michał od roku uczy naszego 9 letniego syna j. angielskiego oraz hiszpańskiego. Zajęcia są ciekawie prowadzone i dostosowane do tempa ucznia. Nasz syn chętnie chodzi na wszystkie spotkania, a my jesteśmy spokojni, że nasze dziecko jest w najlepszych rękach. Bardzo dziękujemy Panie Michale!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2018

Dzięki tym zajęciom przełamałam barierę przed rozmawianiem po angielsku, poprawiła się moja wymowa, lekcje są ciekawe, a forma konwersacji przynosi pozytywne efekty. Zależało mi również na poznaniu specjalistycznego słownictwa związanego z IT i Michał zawsze był świetnie przygotowany na lekcje. Bardzo polecam! :)

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2018

Bardzo polecam zajęcia z Michałem. Zajęcia prowadzone w miłej i przyjaznej atmosferze. Zawsze dostosowane do potrzeb i możliwości drugiej strony. Ja głównie jestem nastawiony do konwersacji podczas jazdy samochodem, wiec notatki które dostaje po zajęciach są bardzo użyteczne szczególnie że są one udostępniane w aplikacji Quizlet dzięki czemu można ćwiczyć nowe słownictwo w każdej wolnej chwili. Gdy tylko mam możliwość zajęć przez Skype zawsze wówczas robimy bardziej zaawansowane ćwiczenia których nie możemy robić podczas jazdy. Bardzo polecam zajęcia z Michałem!!!

avatar
Żaneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2018

Michał jest zdecydowanie nauczycielem godnym polecenia - sympatyczny, cierpliwy, wyrozumiały, kompetentny i dobrze zorganizowany. Zajęcia odbywają się w przesympatycznej atmosferze, tempo pracy dostosowane do potrzeb ucznia, genialny system notowania nowych słów/wyrażeń za pomocą aplikacji do nauki. Michał kładzie duży nacisk na mówienie dzięki czemu nawet nie wiemy kiedy zaczynamy sami swobodnie się wypowiadać.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Polecam, zajęcia w przyjaznej atmosferze. Michał zawsze bardzo życzliwy, cierpliwy oraz kompetentny.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2018

U Michała uczę się od początku października i zdecydowanie polecam. Jest zawsze bardzo dobrze przygotowany, ma dużo ciekawych materiałów i tłumaczy w jasny i przystępny sposób.

Bardzo szybko widać postępy przy nauce z Michałem!
Polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2017

Michał jest świetnym nauczycielem, jego zajęcia są ciekawe, dostosowane do pozomu ucznia, jest w pełni elastyczny i w każdej kryzysowej sytuacji ma jakieś rozwiązanie:) Polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2017

Profesjonalista w każdym calu !!!
Solidnie przygotowany do zajęć,
W prosty i przyjazny sposób wprowadza ciężkie zagadnienia językowe.
Polecam ;)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2017

Michał jest godnym polecenia nauczycielem języka hiszpańskiego, zawsze punktualnym i przygotowanym. Doskonale tłumaczy, proporcje gramatyka/słownictwo/słuchanie/mówienie są bardzo dobrze zbilansowane. Co jakiś czas wracamy do poprzednich zagadnień i utrwalamy je. Polecam!

avatar
Urszula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2017

Pan Michał jest bardzo profesjonalnym, godnym polecenia lektorem j. angielskiego. Zawsze punktualny, świetnie przygotowany, a przede wszystkim bardzo cierpliwy. Zajęcia prowadzone są w niezwykle przyjaznej atmosferze pełnej życzliwości i zrozumienia. Uczę się z Panem Michałem zaledwie dwa miesiące a już widzę postępy.
Serdecznie polecam lekcje z tym korepetytorem.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2017

Musiałam w bardzo krótkim czasie nauczyć się bardzo dużej ilości materiału. Pan Michał zgodził się mi pomóc. Umiejętnie skomasował materiał do najważniejszych zagadnień, co niej jest takie łatwe. Po mimo tego że zajęcia były intensywne, zawsze odbywały się w przyjemnej atmosferze, bez napięcia. Pan Michał zawsze jest rzetelnie przygotowany i punktualny. Gorąco polecam.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2017

Lekcje zawsze świetnie przemyślane i przeprowadzone. Wysyła pomoce, notatkę z lekcji. Nauczyciel godny polecenia

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2017

Polecam, polecam, polecam!!! Biore u Michała zajęcia z hipszańskiego i z angielskiego. Korepetycje u Michala to czysta przyjemnośc. Bardzo mu zależy, wysyła cały czas jakieś pomoce, solidnie przygotowywuje się do zajęć, super profesjonalne podejście do każdej lekcji. Nigdy się nie nudzę na jego zajęciach. Najlepszy korepetytor jakiego miałem. POLECAM!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2017

Mój syn uwielbia lekcje z p. Michałem i robi duże postępy. Nauczyciel zawsze świetnie przygotowany, lekcje urozmaicone i ciekawe, wspaniała atmosfera podczas zajęć. Polecam

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2017

Lekcje z Michałem są zawsze świetnie przygotowane, urozmaicone i ciekawe. Ponadto jest on człowiekiem niezwykle otwartym, wesołym i cierpliwym - wspaniałe cechy u nauczyciela.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2016

Wykładowca kompetentny;zawsze świetnie przygotowany, mający rewelacyjne podejście do ucznia.Polecam gorąco!!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2015

Bardzo polecam Pana Michała! Dzięki niemu zobaczyłam, że nauka hiszpańskiego może sprawiać frajdę, nie to co nudne lekcje w szkole :))

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.