Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Ozorków
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski20 / 60 min

Maja

Opis ogłoszenia

Witam!
Jestem uczennicą drugiej klasy IV LO w Łodzi, w klasie, w której wykładowym językiem jest angielski i która kończy się Maturą Międzynarodową ( International Baccalaureate).
Żeby dostać się do tej klasy musiałam zdać egzamin ustny i pisemny z języka angielskiego na poziomie C1 , polskiego oraz matematyki :)
Chętnie pomogę dzieciom zaczynającym naukę, jak i tym, dla których angielski jest problematyczny. Oferuję pisanie, konwersacje, pomoc w pracach domowych, wyjaśnianie gramatyki oraz przygotowanie do sprawdzianów. Dla małych dzieci oferuję naukę poprzez gry i zabawy, aby bardziej zachęcić do języka. :) Kocham ten język i mam nadzieje, że każda osoba również pokocha go z łatwością :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
Wtorek
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.