Dorota Lipińska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Sosnowiec
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Magister filologii angielskiej i niemieckiej, nauczyciel akademicki, tłumacz. Udzielam dodatkowo korepetycji z j. niemieckiego i angielskiego w tygodniu roboczym (od poniedziałku do czwartku), w godzinach popołudniowych. Uczę od 11 lat. Przygotowuję do egzaminów językowych, matury, certyfikatów. Uczę zarówno języka ogólnego, jak i specjalistycznego (biznes, techniczny, medyczny). Uczę dzieci, młodzież dorosłych.
OGŁOSZENIE CHWILOWO NIEAKTUALNE (w pilnych sprawach proszę kontaktować się mailowo)

Dostępność

Poniedziałek15:30 - 20:30
Wtorek15:30 - 20:30
Środa15:30 - 20:30
Czwartek15:30 - 20:30
Piątek15:30 - 20:30
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.