Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Banino
Małkowo
Miszewo
Przodkowo
Pępowo
Żukowo
Warzenko
Leźno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski80 - 90 / 50 min

Dorota

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Udzielam lekcji języka włoskiego - wszystkie poziomy.  Dzieci, młodzież, dorośli.  Dojazd do klienta.  Zajęcia również w okresie wakacyjnym. Zajęcia skierowane są do osób chcących nauczyć się języka, dla pasjonatów, a także dla uczniów / studentów pod kątem egzaminów - również specjalistycznych.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek17:00 - 19:00
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota17:00 - 18:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1987 - 06.1993
Uniwersytet Gdański
Magister
filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Mama Oli
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2019

Polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2019

Pierwsza nauczycielka jaką znam która jest specjalistką w nauce angielskiego dzieci dyslektycznych. Nasz syn zamiast jedynek zaczął przynosić czwórki i piątki ze szkoły. Czekamy na pierwszą szóstkę :) . Wreszcie trafiliśmy na specjalistę i to takiej klasy .

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Genialne korepetycje. Nauczy nawet słabeusza . Zdecydowanie polecam . Jest maj ale już rezerwuję na kolejny rok szkolny.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2019

Pani Dorota przygotowała mnie do egzaminu ósmoklasisty. Policzyłam punkty i mam 94%. Lekcje były naprawdę fajne. Polecam tą nauczycielkę.

avatar
Tata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2018

Bardzo profesjonalne nauczanie , znakomite podejście do ucznia żeby nauczyć go maksymalnie tyle ile jest w stanie sobie przyswoić . I o to chodzi. Oby więcej takich ludzi uczyło nasze dzieci . Tanio nie jest ale za takie podejście i taki poziom trzeba trochę zapłacić . Zdecydowanie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.