Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
Warszawa
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Etykieta biznesu20 / 60 min

Dorota Morel

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

      ***odpowiadam na maile w ciągu 10 minut***
Dzień dobry!
Jestem doktorem nauk ekonomicznych oraz magistrem stosunków międzynarodowych. Aktywnie pracuje w zawodzie a moją pasją jest czytanie książek przez co mam obszerna wiedzę z różnych dziedzn. Sprawdzę ilub napiszę Twoją pracę, wyłapię błędy i podpowiem, co jeszcze możesz w niej ulepszyć. Poprawię formatowanie. Sprawdzam artykuły, teksty naukowe, prace dyplomowe. Realizuję zlecenia z całej Polski. Jeśli z kolei masz do napisania tekst i czujesz, że wena Cię opuściła- napisz do mnie. Szybko tworzę unikalne treści, więc współpracując ze mną masz gwarancję dobrze napisanego, ciekawego i niepowtarzalnego tekstu. 

Zajmuję się pracami z dziedzin:ekonomii,marketingu,psychologii ,logistyk i, zarządzania,bezpieczeństwa wewnętrznego,stosunkow międzynarodowych oraz  wybranymi prace na zlecenie. Lubię zgłębiać nowe tematy wiec jeśli masz temat z innej dziedziny to napisz a ja chętnie zerknę i postaram się pomóc.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
06.1995 - 10.2000
Uniwersytet Warszawski
Doktor
Ekonomia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2021

Dobry kontakt, sprawna pomoc, polecam ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.