Liberte Dorota Renault

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Piaseczno (Piaseczno i okolice)
Magdalenka
Mysiadło
Nadarzyn
Warszawa (Ursynów +1)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

LIBERTE Dorota Renault
Parę słów o mnie:
Dorota Renault
Z językiem francuskim mam kontakt od 21 lat. W 2005 roku otrzymałam certyfikat językowy DALF poziom C2. W 2006 roku założyłam własną działalność związaną z prowadzeniem kursów języka francuskiego. Udzielałam korepetycji indywidualnych, a także prowadziłam zajęcia w firmach. W 2007 roku ukończyłam kurs pedagogiczny dla wykładowców pozaszkolnych form kształcenia. Następnie w 2008 roku ukończyłam Podyplomowe Studia Kształcenia Tłumaczy Języka Francuskiego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wykonywałam tłumaczenia techniczne. W 2014 r. podjęłam Studia Podyplomowe na Akademii Vistula – Metodyka Nauczania Języków Obcych z uprawnieniami pedagogicznymi o specjalności język francuski. Od 13 lat, w związku z moją sytuacją rodzinną, językiem francuskim posługuję się na co dzień (mąż Francuz i dwujęzyczne dzieci).

Zajęcia językowe prowadzę wyłącznie w języku francuskim. Pozwala to od początku osłuchać się i myśleć w języku docelowym. Główny nacisk kładę na komunikację. Podczas zajęć edukacyjnych prowadzonych różnymi metodami aktywizującymi, słuchacze nabywają pozostałych kompetencji językowych. Bogaty warsztat metodyczny składający się z rekwizytów, kart pracy dla uczniów, plansz sprawia, że zajęcia są atrakcyjne. Prowadzę zajęcia indywidualne, ewentualnie w małych grupach, obecnie wylacznie z mlodzieza. Zainteresowanym proponuję pierwsze zajęcia gratis, niezobowiązujące dla dwóch stron.
Zajęcia prowadzę w rejonach Piaseczna, Magdalenki, Nadarzyna oraz Ursynowa i Kabat
Kontakt:
Dorota Renault tel.: 790 413 489

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 20:00
Wtorek10:00 - 14:00
Środa10:00 - 20:00
Czwartek10:00 - 14:00
Piątek10:00 - 14:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Adres zajęć

Dorota Renault

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.