Dorota Słapa

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszamy na niezwykłą przygodę: poznawanie tajników języka perskiego/ farsi oraz zgłębianie bogatej kultury Iranu!

Polka i Irańczyk, iranistka i native speaker. Proponujemy podwójne lekcje perskiego (mówionego i literackiego) na wszystkich poziomach zaawansowania, 45 minut konwersacji po persku i 45 minut zajęć po polsku. Zdecydowaliśmy się na taki model wierząc, że, zwłaszcza ucząc się jezyka od podstaw warto zajęcia z native speakerem uzupełnić wyjaśnieniami w języku ojczystym. Nasza propozycja to nie tylko nauka języka, ale i zgłębianie bogatej kultury Iranu oraz konwersacje na temat życia codziennego w Iranie, zwyczajów, kuchni, literatury, filmu i muzyki. Zapewniamy ciekawe materiały. Po zakończeniu każdej lekcji wysyłamy wymowę każdego nowo opanowanego zwrotu i słówka, a w razie pytań jesteśmy online, aby służyć pomocą między zajęciami.

Najlepiej kontaktować się z nami przez WhatsApp

Zapraszamy! Dorota i Ali

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.