Don Frederiksen

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Poznań (Jeżyce /ul. Sienkiewicza)

Opis ogłoszenia

Język DUŃSKI i SZWEDZKI - konwersacje z native speakerem (Duńczyk mieszkający pół życia w Szwecji) oraz konwersacje po angielsku. Lekcje możliwe również przez skype’a.

LEARN DANISH!
Learn the language in a relaxed fashion and from someone who actually speaks the language. Aim for practical use rather than grammatical boring torture. I try to take the path of least resistance, increasing YOUR ability to learn!

I have textbooks and audio for practice (although not that important).

50 zl per 45 min.
60 zl (120 mins) if part of group of 3 every Wednesday at 18.00 - 20.00 (5 sessions minimum). Since the very limited spots, call NOW!

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.