Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Katowice (Śląskie)
Zabrze
Chorzów
Bytom
Gliwice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski25 - 30 / 60 min

Rafał

Opis ogłoszenia

Mam na imię Rafał, mam 29 lat i mieszkam w ścisłym centrum Katowic.

Jako, iż jestem absolwentem filologii angielskiej (rok 2012) chciałbym zaoferować swoje usługi w charakterze korepetytora z języka angielskiego. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w tym zakresie i chętnie podejmę się nauki tegoż języka.

Język obcy szlifuję na bieżąco, nie spoczywam na laurach. Wbrew powszechnej opinii, angielskim nie jest prostym językiem i jest bardzo rozbudowany.

Języka angielskiego uczę się od pierwszej klasy podstawówki, chociaż dopiero za czasów licealnych "załapałem" go najlepiej, zważywszy na 3 letni kurs nauki języka Metodą Callana (obecnie Direct English).

Jestem człowiekiem wykształconym i w pewnym zakresie jestem w stanie udzielać również korepetycji z różnych dziedzin czy nauk (głównie na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum).

KOREPETYCJI UDZIELAM WLAŚCIWIE NA CAŁYM SLASKU, ALE PREFERUJĘ OKOLICE KATOWIC, CHORZOWA, BYTOMIA, ZABRZA CZY RUDY ŚLĄSKIEJ :)

Preferuję dojazd do klienta, ale nie widzę problemu z nauką w plenerze. Wszak mamy coraz ładniejszą pogodę :)

Zachęcam do skorzystania z mojej oferty. Jestem wiarygodnym i pewnym człowiekiem. Cena jest ruchoma i obejmuje 60 minut, ale jestem osobą, która zawsze może zostać nieco dłużej.

Kontakt przez OLX w obecnej chwili (nie posiadam telefonu komórkowego, ale korzystam na bieżąco z internetu, także z tym nie ma problemu).

Pozdrawiam serdecznie.

Rafał.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.