Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bielsko-Biała

Opis ogłoszenia

Witam .
Oferuję lekcje z zakresu sztuk plastycznych dla dzieci oraz młodzieży (rysunek,malarstwo,techniki mieszane, grafika komputerowa). Przygotowuje także do egzaminów wstępnych do Liceum Plastycznego , które skończyłam 3 lata temu z dyplomem plastyka na kierunku - reklama wizualna. Obecnie ilustratorka e-booków dla dzieci. Cieszę się dobrym kontaktem z dziećmi i uważam ,że to właśnie w ich głowach najwięcej jest wyobraźni potrzebnej do wykorzystania w nowo zdobywanych umiejętnościach rysunkowych czy też malarskich :)

Miejsce i czas lekcji do ustalenia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.