Dominik Wołowczyk

Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
Online
Katowice
Częstochowa
Racibórz
Żory
Żywiec
Rybnik
Jastrzębie-Zdrój
Lubliniec

O mnie

Jestem studentem trzeciego roku Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Studiuję w języku angielskim na kierunku Control, Electronic and Information Engineering. Korepetycji udzielam od ponad 5 lat. Uczyłem uczniów szkół podstawowych i średnich w chyba każdym wieku ;)

Skupiam się na indywidualnym podejściu do każdego ucznia, wychodząc na przeciw jego oczekiwaniom. Moja pomoc przynosi rezultaty w postaci wysoko zdanych egzaminów, wyższych ocenach, a przede wszystkim - bardzo dobrym zrozumieniu materiału.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2017 - 05.2020
Uniwersyteckie I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Chorzowie
09.2020 - aktualnie
Politechnika Śląska w Gliwicach
Control, Electronic and Information Engineering
02.2023 - aktualnie
Universidad Carlos III de Madrid
Inżynier
Computer Science
Kursy i szkolenia
03.2019
Certyfikat CAE (C1 British Council)
Doświadczenie
09.2018 - aktualnie
Korepetytor

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.