Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Elbląg

Opis ogłoszenia

Witam! Jestem studentem filologii germańskiej z specjalizacją nauczycielską. Przekazywanie wiedzy innym jest moją pasją. Udzielę korepetycji dla osób uczących się, chcących poprawić swoje zdolności lub nadrobić pewne braki lub zacząć od podstaw. Zawsze staram się podejść do problemu indywidualnie i wyjaśnić rzeczowo dane zagadnienie! :)

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
06.2017
Certyfikat B2/C1 szkoły języków obcych - Empik School.
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.