Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Opole
Kluczbork
Olesno

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2016

Pani Dominika to bardzo kompetenta osoba, która z zaangażowaniem podchodzi do prowadzenia zajęć. Lekcje są bardzo urozmaicone, a dobierane materiały ćwiczeniowe pozwalają na szybkie przyswojenie materii. Dodatkowo jest ona bardzo miłą osobą, ze świetnym podejściem do ucznia.

avatar
Teresa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2016

Pani Dominika jest bardzo kompetentną osobą. Lekcje przeprowadzane są w miłej atmosferze. Zajęcia są bardzo różnorodne i dopasowane do poziomu ucznia. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.