Dominik Kamrowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć, dzień dobry. Cieszę się, że tutaj trafiłaś/eś, warto to wykorzystać!
Małe intro.
Bardzo serdecznie zapraszam na moje zajęcia z matematyki wszystkie osoby, które mają jakikolwiek problem w nauce tego przedmiotu oraz tych, którzy wolą pogłębiać swoją wiedzę pod okiem osoby z naprawdę obszerną wiedzą i ogromnym doświadczeniem w udzielaniu korepetycji.
Co? Dla kogo? Jak?
Oferuję zajęcia na bardzo różnych poziomach zaawansowania - od gimnazjum, przez szkołę średnią, aż po uczelnie wyższe. Nie jest dla mnie ważne, czy potrzebujesz pomocy, by mocno podciągnąć się w nauce, czy też celujesz w najwyższe, maksymalne wyniki - pomogę Ci w realizacji Twoich celów.
Na zajęciach szybko nawiązuję bezstresowy, partnerski kontakt z Uczniami. Jestem jednak nauczycielem bardzo wymagającym - możesz liczyć na to, że otrzymasz ode mnie solidnego kopniaka mobilizującego do pracy. Wielokrotnie przekonałem się, że podczas nauki z korepetytorem ten aspekt jest zdecydowanie najważniejszy.
Oferuję m.in.:
*KURSY MATURALNE,
*przygotowanie do sprawdzianów,
*regularne zajęcia uzupełniające naukę w szkole,
*jednorazowe spotkania mające na celu pomoc w ogarnięciu danego zagadnienia.
Kilka słów o mnie
Uzyskałem tytuł zawodowy inżyniera na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej, plasując się w najlepszej dziesiątce absolwentów. Obecnie studiuję Informatykę na Wydziale MIM Uniwersytetu Warszawskiego. Przez lata zdobywałem najwyższe laury i wyróżnienia w przeróżnych konkursach matematycznych i chemicznych. Zajęcia dydaktyczne prowadzę od 12 lat, a zatem dokładnie połowę swojego życia. Zaczynałem od zostawania po lekcjach i pomagania koleżankom (tak, koledzy nie chcieli się uczyć ;)), z czasem zacząłem w ten sposób dorabiać. Opiekowałem się już ponad setką uczniów na zajęciach indywidualnych oraz grupowych. Każdy z nich chwalił sobie moje przygotowanie merytoryczne, atmosferę sprzyjającą nauce, cierpliwość oraz motywowanie. Hobbystycznie prowadzę edukacyjnego bloga chemicznego. Od ponad dwóch lat jestem wykładowcą w Autostradzie Maturalnej, prowadząc kursy przygotowujące do matury rozszerzonej z matematyki oraz matury z chemii. Jestem na bieżąco ze wszystkimi wymaganiami maturalnymi. Swoje zajęcia prowadzę z ogromnej pasji, nie obowiązku.
Cennik
Zajęcia ze mną, odbywające się u Ucznia lub u mnie, kosztują 100 złotych za 60 minut. Zdecydowanie polecam wariant 90-minutowy, który przynosi najbardziej wymierne efekty w nauce. Cena zajęć 90-minutowych to - proporcjonalnie - 150 złotych. Oczywiście w przypadku długotrwałej współpracy zaoferuję niższe ceny za moje zajęcia - jest to kwestia indywidualna.
Jeżeli dotarłaś/eś aż tutaj, bardzo serdecznie dziękuję. Sięgnij po telefon i umów się na pierwsze zajęcia! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Mama Zuzy K. :)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2017

Pan Dominik ma, oprócz wielu innych, pewną ważną zaletę - potrafi nawet zupełnego laika wprowadzić w skomplikowane zagadnienia naukowe i sprawić, że słuchacz zainteresuje się tematami, które wcześniej uważał za nudne.
Dzięki Panu moja córka polubiła chemię i fizykę!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2014

Polecam z czystym sumieniem... Dominik był dopiero 3 korepetytorem, który podjął się udzielenia mi pomocy. I naprawdę od zera pomógł mi wszystko ogarnąć... wiadomo, że nie mam piątki ;p ale będąc na studiach inżynierskich trója z chemii organicznej i tak cieszy ;p Cały semestr w 10 godzin!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.