Dominik Kamrowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdańsk
Sopot
Gdynia

Dominik Kamrowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Dominik Kamrowski

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Mama Zuzy K. :)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2017

Pan Dominik ma, oprócz wielu innych, pewną ważną zaletę - potrafi nawet zupełnego laika wprowadzić w skomplikowane zagadnienia naukowe i sprawić, że słuchacz zainteresuje się tematami, które wcześniej uważał za nudne.
Dzięki Panu moja córka polubiła chemię i fizykę!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2014

Polecam z czystym sumieniem... Dominik był dopiero 3 korepetytorem, który podjął się udzielenia mi pomocy. I naprawdę od zera pomógł mi wszystko ogarnąć... wiadomo, że nie mam piątki ;p ale będąc na studiach inżynierskich trója z chemii organicznej i tak cieszy ;p Cały semestr w 10 godzin!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.